Еко-урок в комунальному закладі «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» | Національний еколого-натуралістичний центр 4-24 вересня - Всеукраїнський форум учнівських трудових об’єднань юних екологів України (Одеська область) *** 25 вересня - Всеукраїнський форум з питань позашкільної освіти *** 25-27 вересня - Всеукраїнський семінар-нарада для директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) *** 5-8 жовтня - Тренінг по громадянській освіті за программою «Я - громадянин України» *** 7-9 жовтня - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти *** 7-11 жовтня - Курси підвищення кваліфікації заступників директорів закладів позашкільної освіти у 2019 році *** 9-11 жовтня - Третій курс навчального стартапу з підготовки до сертифікації вчителів хімії *** 16-18 жовтня - Всеукраїнський фестиваль «Україна–сад» *** 17-19 жовтня - Всеукраїнська школа методиста закладу позашкільної освіти *** 21-25 жовтня - Всеукраїнська Природнича школа. В рамках природничої школи - Всеукраїнський інститут біологічних стажувань школярів *** 29-31 жовтня - Всеукраїнські тренінги з навколишнього природного середовища. Навчальний тренінг «Моніторинг біорізноманіття» *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** до 1 грудня - прийом матеріалів для участі в V етапі заочного Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати»


Еко-урок в комунальному закладі «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

Нині осінь нас чарує,

Неповторна, чарівна,

Різні барви нам дарує

І дивує нас вона.

Виглядає так казково

Восени і парк, і гай,

Розмаїттям кольоровим

Прикрашає осінь край!

 

Поміж багатьох осінніх свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Кожне місто і село ранком цього дня дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками.

Цей день – День знань.

Це – радість зустрічі з друзями, улюбленими вчителями. Це – надія на те, що в новому навчальному році буде все інакше, значно краще… Звідси – радісний настрій дітей, емоційне піднесення, бажання діяти. День знань – свято, яке об’єднує шкільну громаду, і має бути наповнене позитивними враженнями, відчуттям новизни для всіх його учасників.

Саме тому, учні початкової школи комунального закладу навчально-виховного об’єднання № 33 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» завітали до комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» з нагоди святкування цього дня.

Свято розпочалося музичним вітанням та презентаціями дітей своїх учнівських колективів. Було проведено фешн-показ «Мода з відходів». Чудові костюми були створені з найрізноманітніших матеріалів – пакетів для сміття, газет та журналів, дисків, повітряних кульок. Першокласники показали екологічну казку. Також відбулася посвята маленьких учнів в юні натуралісти. На завершення діти за допомогою цікавого малювання відбитками долонь створили дерева життя.

Також у комунальному закладі «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16 – дитячий юнацький центр «Лідер» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» методистом ОЦЕНТУМ Лоцман Т. В. та класним керівником Каратаєвою І. С. для учнів 7-Г класу було проведено перший урок «Бережемо природу – бережемо і Батьківщину свою!» Під час уроку учні переглянули виставку «Свій голос віддаю на захист природи», відео-ролик «Любіть Україну»; взяли участь у еко-вікторині «Бережи природу для людського роду», виготовили еко-сумку та інсценували екологічну казку «Козак та козачка».

Весела атмосфера панувала протягом всього дня.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар