Еко-урок в комунальному закладі «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 17-19 серпня 2022 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (змішана форма) *** серпень-вересень 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (дистанційно) *** 17 вересня 2022 року - фінал Всеукраїнської віртуальної виставки голубівництва і птахівництва *** вересень-жовтень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (про форму проведення буде додаткове повідомлення) *** 17-24 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


Еко-урок в комунальному закладі «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

Нині осінь нас чарує,

Неповторна, чарівна,

Різні барви нам дарує

І дивує нас вона.

Виглядає так казково

Восени і парк, і гай,

Розмаїттям кольоровим

Прикрашає осінь край!

 

Поміж багатьох осінніх свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Кожне місто і село ранком цього дня дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками.

Цей день – День знань.

Це – радість зустрічі з друзями, улюбленими вчителями. Це – надія на те, що в новому навчальному році буде все інакше, значно краще… Звідси – радісний настрій дітей, емоційне піднесення, бажання діяти. День знань – свято, яке об’єднує шкільну громаду, і має бути наповнене позитивними враженнями, відчуттям новизни для всіх його учасників.

Саме тому, учні початкової школи комунального закладу навчально-виховного об’єднання № 33 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» завітали до комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» з нагоди святкування цього дня.

Свято розпочалося музичним вітанням та презентаціями дітей своїх учнівських колективів. Було проведено фешн-показ «Мода з відходів». Чудові костюми були створені з найрізноманітніших матеріалів – пакетів для сміття, газет та журналів, дисків, повітряних кульок. Першокласники показали екологічну казку. Також відбулася посвята маленьких учнів в юні натуралісти. На завершення діти за допомогою цікавого малювання відбитками долонь створили дерева життя.

Також у комунальному закладі «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16 – дитячий юнацький центр «Лідер» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» методистом ОЦЕНТУМ Лоцман Т. В. та класним керівником Каратаєвою І. С. для учнів 7-Г класу було проведено перший урок «Бережемо природу – бережемо і Батьківщину свою!» Під час уроку учні переглянули виставку «Свій голос віддаю на захист природи», відео-ролик «Любіть Україну»; взяли участь у еко-вікторині «Бережи природу для людського роду», виготовили еко-сумку та інсценували екологічну казку «Козак та козачка».

Весела атмосфера панувала протягом всього дня.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар