Змінимо майбутнє разом!!! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Змінимо майбутнє разом!!!

Земля! Маленька блакитна кулька у безодні Всесвіту! Земля породжує джерельця і стрімкі потоки, трави і дерева. Вона тримає на собі океани, приймає дощі, сніги й тумани. Земля – це дім, у якому ми живемо! Дім, частиною якого ми є! І від того як ми будемо себе у ньому поводити, залежить наше життя.

Небачено активна й здебільшого непродумана діяльність людини, супроводжувана знищенням природних ресурсів і забрудненням навколишнього середовища, призвела до того, що нині біосфера планети перебуває в критичному стані, коли до глобальної катастрофи залишилися лічені кроки.

Щоб запобігти забрудненню навколишнього середовища, необхідно в цьому напрямку співпрацювати всім країнам. Якщо одна країна, буде дбати про довкілля, а інші ні, то це не дасть позитивного результату.

З метою привернення уваги суспільства до наявних проблем у сфері охорони довкілля, популяризації екологічного способу життя, формування екологічної свідомості та екологічної культури серед учнівської молоді 21 вересня 2019 року у Новій Зеландії була започаткована акція присвячена Всесвітньому дню прибирання «Word Cleanup Day» за підтримки Громадської організації «Міжнародний молодіжний рух «Скул рісайклінг ворд». В акції взяли участь понад 160 країн світу в тому числі і Україна.

На території України челендж проходить під девізом «Я прибрав – твоя черга-2: змінимо майбутнє разом».
Небайдужими залишились і вихованці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді». До Міжнародного дня чистих берегів долучились вихованці гуртків «Юні рослинники» та «Юні овочівники». В ході акції вихованці гуртків прибрали прибережну зону місцевої річки Інгул. Після чого сфотографували та зафіксували кількість зібраного сміття, відсортувавши його для подальшої переробки.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар