Змінимо майбутнє разом!!! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Змінимо майбутнє разом!!!

Земля! Маленька блакитна кулька у безодні Всесвіту! Земля породжує джерельця і стрімкі потоки, трави і дерева. Вона тримає на собі океани, приймає дощі, сніги й тумани. Земля – це дім, у якому ми живемо! Дім, частиною якого ми є! І від того як ми будемо себе у ньому поводити, залежить наше життя.

Небачено активна й здебільшого непродумана діяльність людини, супроводжувана знищенням природних ресурсів і забрудненням навколишнього середовища, призвела до того, що нині біосфера планети перебуває в критичному стані, коли до глобальної катастрофи залишилися лічені кроки.

Щоб запобігти забрудненню навколишнього середовища, необхідно в цьому напрямку співпрацювати всім країнам. Якщо одна країна, буде дбати про довкілля, а інші ні, то це не дасть позитивного результату.

З метою привернення уваги суспільства до наявних проблем у сфері охорони довкілля, популяризації екологічного способу життя, формування екологічної свідомості та екологічної культури серед учнівської молоді 21 вересня 2019 року у Новій Зеландії була започаткована акція присвячена Всесвітньому дню прибирання «Word Cleanup Day» за підтримки Громадської організації «Міжнародний молодіжний рух «Скул рісайклінг ворд». В акції взяли участь понад 160 країн світу в тому числі і Україна.

На території України челендж проходить під девізом «Я прибрав – твоя черга-2: змінимо майбутнє разом».
Небайдужими залишились і вихованці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді». До Міжнародного дня чистих берегів долучились вихованці гуртків «Юні рослинники» та «Юні овочівники». В ході акції вихованці гуртків прибрали прибережну зону місцевої річки Інгул. Після чого сфотографували та зафіксували кількість зібраного сміття, відсортувавши його для подальшої переробки.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар