Урочисто завершив свою роботу щорічний Міжнародний еколого-мистецький пленер «Діалог з природою» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Урочисто завершив свою роботу щорічний Міжнародний еколого-мистецький пленер «Діалог з природою»

Урочисто завершив свою роботу щорічний Міжнародний еколого-мистецький пленер «Діалог з природою» з декоративно-прикладного мистецтва за підтримки Національної спілки художників України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді.

З 15 по 17 вересня 2015 року пройшов ІІ етап заходу – пленер з лозоплетіння юних майстрів України спільно зі святкуванням 90-річчя юннатівського руху в Україні.

Він розпочався знайомством із творчими роботами І етапу пленеру та обговоренням проектів ІІ етапу пленеру в Школі народних ремесел НЕНЦ. Після відкриття зльоту юних натуралістів України на зеленій галявині поряд з Центральним корпусом були проведені майстер-класи. Юні майстри працювали, обмінювались досвідом та презентували свої роботи. Творчий процес, поєднаний спілкуванням із гостями свята, забезпечив усім присутнім теплу сімейну атмосферу родинного затишку.

Учасники відвідали Національний театр опери та балету України та Національний театр імені Івана Франка.

Вихованці отримали грамоти за високу майстерність творчих робіт, а їх керівники були відзначені за значний внесок у розвиток еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та успіхи у формуванні духовності і культури молодих громадян.

Події Міжнародного еколого-мистецького пленеру з лозоплетіння «Діалог з природою» залишили глибокі враження та подарували щире задоволення.

DSCN008

DSCN0888

DSCN0894

DSCN0900

DSCN0901

DSCN0903

DSCN0907

DSCN0914

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Юннати – патріоти Батьківщини

Впродовж навчального року у всіх гуртках Школи народних ремесел НЕНЦ проводилась робота з національно-патріотичного виховання учнів. Юні майстри виготовляли подарунки пораненим та передавали в Київський шпиталь. 16 вересня учні, педагоги, батьки вручили 120 кв.м. маскувальної сітки воїнам-героям Національної гвардії України з Батальйону імені Кульчицького. На урочистому зібранні, організованому ГО ВО «Українці – разом» волонтер-координатор Руслан Руденко вручив прапор громадської організації «Українці – разом» Школі народних ремесел НЕНЦ, а воїни – прапор батальйону імені Кульчицького. На зустрічі з воїнами діти висловлювали слова вдячності за їх героїзм та мужність, декламували патріотичні вірші про Україну солдата-розвідника Петра Орлова. Солдати подякували дітям за такий оберіг. Юні майстри з областей України, які перебували на пленері з лозоплетіння внесли і свій вклад в плетенні маскувальної сітки та подарували обереги воїнам, виготовлені власноруч.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар