Юннати Дніпропетровщини взяли участь у заході, який присвячений Міжнародному дню захисту від стихійних лих | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт та підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 5 серпня 2020 року пройде четверта онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва *** 11-15 серпня 2020 року - Всеукраїнський онлайн табір «Марафон любові до рідного краю»*** 12 серпня 2020 року об 11:00 - публічна відеоконференція з метою обговорення формату ХХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «Infomatrix» *** 28 серпня 2020 року відбудеться представлення платформи Всеукраїнської дистанційної відеоконференції “Комунікативна складова освітньої журналістики для дітей. Технології формування контенту сучасної дитячої періодики” *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» ***


Юннати Дніпропетровщини взяли участь у заході, який присвячений Міжнародному дню захисту від стихійних лих

Дев’ятого жовтня 2019 року в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор – Ю.Ф.Педан) відбувся захід, присвячений Міжнародному дню захисту від стихійних лих.

Юннати гуртка “Юні квітникарі”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор – Г.О.Сазанська) познайомилися з видами стихійних лих та їх наслідками. Діти зрозуміли, що такі стихійні лиха як пожежі, повені можуть бути пов’язані із злочинною діяльністю людини. Діти продемонстрували свої знання про такі стихійні лиха як вулкани, землетруси, урагани, тайфуни тощо. Багато уваги було приділено причинам та наслідкам стихійних сил природи, а також безпековим заходам, які має в своєму арсеналі людство.

Лейтмотивом лунала думка, що планета потерпає від екологічно-неграмотної діяльності людини, яка веде до порушення сталих зв’язків у природних середовищах.

Гуртківці з’ясовували, як потрібно поводитися в лісі, на відпочинку біля моря, як берегти навколишній світ і не забруднювати Землю-матінку.

Практична частина заходу була присвячена творчим завданням: треба було написати міні-розповідь, про тварину, яка потрапила в біду і просить людину врятувати її.

Дуже сподобалась юннатам рухливі ігри на подвір’ї: “Переправа через болото”, “Допоможи другу”.

Діти були активні, радісні і задоволені.

Розповідь про стихійні лиха

Гра “Врятуй тваринку”

Гра “Допоможи другу”

Хто швидше

Керівник гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ” Положій Л.В.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар