Природничо-математичний квест «Пригоди у світі природи» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт та підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 5 серпня 2020 року пройде четверта онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва *** 11-15 серпня 2020 року - Всеукраїнський онлайн табір «Марафон любові до рідного краю»*** 12 серпня 2020 року об 11:00 - публічна відеоконференція з метою обговорення формату ХХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «Infomatrix» *** 28 серпня 2020 року відбудеться представлення платформи Всеукраїнської дистанційної відеоконференції “Комунікативна складова освітньої журналістики для дітей. Технології формування контенту сучасної дитячої періодики” *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» ***


Природничо-математичний квест «Пригоди у світі природи»

В рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток» 16 жовтня 2019 року на базі КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» педагогічними працівниками цього закладу та Методичного центру управління освіти Чернігівської міської ради було проведено квест «Пригоди у світі природи» на природничо-математичну тематику. У цьому заході взяли участь 13 учнівських команд з 12 закладів загальної середньої освіти міста Чернігова. Під час пригоди на природі учасники пройшли 13 станцій, виконуючи нестандартні завдання на логіку, мислення, встановлення відповідних зв’язків між елементами та явищами природи.

В ході гри діти не тільки продемонстрували свої знання, а й відпочили на природі. Школярі познайомилися з рослинним і тваринним світом станції юних натуралістів.

Швидше за всіх справилися із завданнями і проявили кращу кмітливість учні Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Чернігівської міської ради, які були нагороджені цінними подарунками.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар