Юннатам Сєвєродонецька – 60 років | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває набір учнівської молоді різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** Триває Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 03-05 листопада 2020 року відбудеться фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» *** 03-13 листопада 2020 року - Науково-технічний конкурс «Еко-Техно Україна 2021» *** 05-08 листопада 2020 року буде проведено ІІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України *** 07-09 листопада 2020 року відбудеться Всеукраїнська ювілейна естафета "Стежками юннатівського руху" в НЕНЦ *** до 15 листопада 2020 року подання робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2021» (заочно) *** 16-27 листопада 2020 - Декада юннатівського вогника, присвячена 95-річчю юннатівського руху в Україні *** 18-20 листопада 2020 - Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» *** 2-3 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») ***


Юннатам Сєвєродонецька – 60 років

Вже так співпало, що в серпні 2015 року, майже водночас, святкувалось 90-річчя юннатівського руху України та 60-річчя руху юних натуралістів м. Сєвєродонецька, що на Луганщині.

До цієї події, 23 серпня, були підведені підсумки міської виставки-конкурсуюних оранжувальників, флористів та майстрів народних ремесел «Краса рідного краю, яка була присвячена цим визначним подіям.

На свято до юних натуралістів, крім колег та ветеранів юннатів різних поколінь, серед яких була і попередній директор міськСЮН Саліна Серафіма Іванівна, завітали поважні гості. Серед них заступник міського голови Терешин Сергій Федорович, директор Благодійного фонду «Заради майбутнього» Олексій Кунченко, представники департаментів освіти і науки, екології та природних ресурсів Луганської ОДА, Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, міського управління освіти, міського методичного центру, керівництво відомого в Україні та за її межами підприємства «Новоферт» – виробника якісних мінеральних добрив,компанії «АгроАналіз» – найсучаснішої агролабораторії, почесні громадяни міста, керівники громадських організацій та багато інших прекрасних людей, які були серед 40 тисяч вихованців цього закладу, за час його існування. І всі вони прийшли з подарунками, добрими побажаннями та сподіванням на процвітання такого унікального позашкільного закладу. Саме унікального, бо ні де в Україні не вдалось зберегти таку мережу навчальних опалювальних теплиць, як в м. Сєвєродонецьку. Тількі міськЦЕНТУМ має на свому балансі 5 таких теплиць, а ще 3 працює в місті при школах. Цей досвід вивчається Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. У 2011 році на базі цього закладу відбувся Всеукраїнський семінар-практикум по работі з учнівською молоддю в об’єктах захищеного ґрунту. І те, що таке надбання не тільки збережене, а і розвивається – велика спільна заслуга органів міського самоврядування, управління освіи, і безперечно творчого колективу Центру.

Як прийнято, були нагороди та грамоти педагогам закладу від міського виконкому, департаменту та управління освіти, інших державних та громадських організацій, з якими співпрацює Центр. Особливе місце мали нагороди від Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, як естафета та вітання від всієї країни Юннатії.

Кращих юннатів відзначив Благодійний фонд «Заради майбутнього». Під враженням побаченого в теплицях закладу, керівник фірми «Новоферт» передав запас добрив, та разом з фірмою «АгроАналіз» взяли шефство над Центром.

А найбільшим подарунком та визнанням значення Центру для міста стало, попри складну ситуацію, озвучене на нараді директорів закладів освіти міським голової Козаковим Валентином Васильовичем, рішення про капітальний ремонт теплиці міськЦЕНТУМ при ЗОШ №8.

Враховуючи все побачене і почуте, можна з впевненістю говорити, що на Сході України, в місті Сєвєродонецьку, є і буде у майбутньому прекрасна оаза великої країни Юннатії.

Дружна родина позашкільників м. Сєвєродонецька

Дружна родина позашкільників м. Сєвєродонецька

Вітання від юннатів

Вітання від юннатів

Ветерани юннатівського руху міста, колеги та поважні гості на святі

Ветерани юннатівського руху міста, колеги та поважні гості на святі

Частина святкової експозиції виставки "Краса рідного краю"

Частина святкової експозиції виставки “Краса рідного краю”

Екскурсію в навчальній теплиці для почесних гостей проводить директор Зельська О. М.

Екскурсію в навчальній теплиці для почесних гостей проводить директор Зельська О. М.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар