Про форум освітян “Флагмани освіти України” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Про форум освітян “Флагмани освіти України”

Національна програма «Флагмани освіти України» запрошує до участі у всенародному визнанні провідних фахівців освітян, керівників закладів освіти, обдарованих дітей, а також всіх, хто причетний до освітянської галузі. Проєкт не має аналогів в Україні, а його значення беззаперечне для суспільства, бо дає високу громадську оцінку досягненням освітян та спонукає їх розкривати свій потенціал не тільки для нових звершень, а й для розвитку країни.

У рамках проєкту департаментами, управліннями, громадськими об’єднаннями складається рейтинг освітянських закладів для висвітлення особистих та колективних здобутків, а також відзначення нагородами «Флагман освіти України – 2019», «Освітянська слава», Почесною Грамотою «За вагомі здобутки в розвитку освіти України».

В рамках програми готується до друку Книга пошани «Флагмани освіти України», яка розрахована на широкий загал.

Засвідчуємо Вам свою повагу та запрошуємо освітні заклади та особистостей до участі у національній програмі. Всі матеріали подаються до УІВЦ «Галактика».

Заключна частина Національної програми відбудеться 23 грудня 2019 року у Будинку офіційних прийомів (м. Київ, вул. М.Грушевського, 22).

Більш детальну інформацію про форум ви можете отримати, перейшовши за посиланням: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/11-06-152.pdf .

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар