Про форум освітян “Флагмани освіти України” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Про форум освітян “Флагмани освіти України”

Національна програма «Флагмани освіти України» запрошує до участі у всенародному визнанні провідних фахівців освітян, керівників закладів освіти, обдарованих дітей, а також всіх, хто причетний до освітянської галузі. Проєкт не має аналогів в Україні, а його значення беззаперечне для суспільства, бо дає високу громадську оцінку досягненням освітян та спонукає їх розкривати свій потенціал не тільки для нових звершень, а й для розвитку країни.

У рамках проєкту департаментами, управліннями, громадськими об’єднаннями складається рейтинг освітянських закладів для висвітлення особистих та колективних здобутків, а також відзначення нагородами «Флагман освіти України – 2019», «Освітянська слава», Почесною Грамотою «За вагомі здобутки в розвитку освіти України».

В рамках програми готується до друку Книга пошани «Флагмани освіти України», яка розрахована на широкий загал.

Засвідчуємо Вам свою повагу та запрошуємо освітні заклади та особистостей до участі у національній програмі. Всі матеріали подаються до УІВЦ «Галактика».

Заключна частина Національної програми відбудеться 23 грудня 2019 року у Будинку офіційних прийомів (м. Київ, вул. М.Грушевського, 22).

Більш детальну інформацію про форум ви можете отримати, перейшовши за посиланням: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/11-06-152.pdf .

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар