Всесвітньому дню домашніх тварин присвячувався масово-виховний захід в „Арніці” | Національний еколого-натуралістичний центр Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** до 9 грудня - реєстрація у відбірковому етапі на участь у XXIV Білоруській конференції учнів *** 10-11 грудня Міжнародна науково-практична конференція «Laudato Si: екологічний внесок для сталого розвитку суспільства *** 10-12 грудня - навчальний тренінг з підготовки вчителів біології та педагогічних працівників творчих учнівських об'єднань біологічного профілю до професійної сертифікації *** 12-13 грудня - узагальнення передового педагогічного досвіду закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю у 2019 р. *** 13 грудня - колегія директорів обласних закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму *** до 15 грудня - подання науково-дослідницьких робіт на заочний етап Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер і генетик" *** до 15 грудня - Відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» (заочно) *** до 16 грудня - реєстрація учасників Зимової школи з програмування та інформаційних технологій *** до 20 грудня - реєстрація учасників заочного етапу Всеукраїнського турніру юних біологів *** 23 грудня - форум освітян "Флагмани освіти України" *** до 31 грудня - реєстрація учасників заочного етапу Всеукраїнського турніру юних хіміків *** до 31 грудня - реєстрація учасників заочного Конкурсу «Визнання – BIOLOGY TEACHER NENC» *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс «Виховати особистість» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнська щорічна заочна виставка видавничої продукції з еколого-натуралістичного напряму. Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський заочний конкурс-огляд позашкільних навчальних закладів «Погляд в майбутнє» (заочно)


Всесвітньому дню домашніх тварин присвячувався масово-виховний захід в „Арніці”

Для дітей сімнадцятої зміни відпочинкового табору „Арніка” 25 листопада педагогами відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи Ольгою Величканич та Олександрою Токарєвою проведено масово-виховний захід, приурочений Всесвітньому дню домашніх тварин.

Із презентації, яку підготувала методистка відділу Олександра Токарєва, діти дізнались про Всесвітнє товариство із захисту тварин, у складі якого більше 300 організацій з усього світу, Конвенції про захист експериментальних тварин, про захист домашніх тварин. В Україні прийнято закон 21 лютого 2006 року № 3447 „Про захист тварин від жорстокого поводження”.

Любові, співчуттю, милосердю людина вчиться з дитинства. З любов’ю до тварин в її душу приходить повага і до іншого життя.

Педагоги наголосили, що людина, яка утримує домашніх тварин повинна знати їх біологію, фізіологію, етологію (поведінку, повадки) та володіти певними навичками їхнього утримування для створення належних безпечних умов своїм підопічним. Нагадали слова глибокого змісту письменника Сент Екзюпері про відповідальність за життя тих, кого ми приручили.

Також учні почули цікаві факти про котів та собак, про відомих на весь світ собак, про пам’ятники, що встановлені чотирилапим.

Захід продовжився квестом, на 5 зупинках якого виконувались різноманітні завдання: складали прислів’я про тварин, розв’язували сканворд про породи собак, розшифровували вислів, вгадували за описом породи кішок тощо.

За результатами конкурсу команди учасниці нагороджені грамотами.

Як з’ясувалось, у багатьох дітей вдома є домашні тварини, за якими вони сумують.

Домашнім тваринам також присвячуватиметься масово-виховний захід, проведений 29 листопада в ЗОЕНЦ.

Олександра Токарєва, методистка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар