Всесвітньому дню домашніх тварин присвячувався масово-виховний захід в „Арніці” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт та підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 27 - 30 липня Всеукраїнський онлайн табір «Дитячий екологічний парламент» *** 5 серпня 2020 року пройде четверта онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» ***


Всесвітньому дню домашніх тварин присвячувався масово-виховний захід в „Арніці”

Для дітей сімнадцятої зміни відпочинкового табору „Арніка” 25 листопада педагогами відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи Ольгою Величканич та Олександрою Токарєвою проведено масово-виховний захід, приурочений Всесвітньому дню домашніх тварин.

Із презентації, яку підготувала методистка відділу Олександра Токарєва, діти дізнались про Всесвітнє товариство із захисту тварин, у складі якого більше 300 організацій з усього світу, Конвенції про захист експериментальних тварин, про захист домашніх тварин. В Україні прийнято закон 21 лютого 2006 року № 3447 „Про захист тварин від жорстокого поводження”.

Любові, співчуттю, милосердю людина вчиться з дитинства. З любов’ю до тварин в її душу приходить повага і до іншого життя.

Педагоги наголосили, що людина, яка утримує домашніх тварин повинна знати їх біологію, фізіологію, етологію (поведінку, повадки) та володіти певними навичками їхнього утримування для створення належних безпечних умов своїм підопічним. Нагадали слова глибокого змісту письменника Сент Екзюпері про відповідальність за життя тих, кого ми приручили.

Також учні почули цікаві факти про котів та собак, про відомих на весь світ собак, про пам’ятники, що встановлені чотирилапим.

Захід продовжився квестом, на 5 зупинках якого виконувались різноманітні завдання: складали прислів’я про тварин, розв’язували сканворд про породи собак, розшифровували вислів, вгадували за описом породи кішок тощо.

За результатами конкурсу команди учасниці нагороджені грамотами.

Як з’ясувалось, у багатьох дітей вдома є домашні тварини, за якими вони сумують.

Домашнім тваринам також присвячуватиметься масово-виховний захід, проведений 29 листопада в ЗОЕНЦ.

Олександра Токарєва, методистка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар