Готуємо тренерів з патріотичного виховання | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Готуємо тренерів з патріотичного виховання

Вперше в Україні на базі Національного еколого-натуралістичного центру підготовлено лігу тренерів із національно-патріотичного виховання.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 01.07.2013 № 2494-л та з метою підготовки сертифікованих тренерів із національно-патріотичного виховання дітей та молоді протягом квітня – жовтня у м. Києві Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України проведено навчання за тренінговою програмою.

Програма реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Автором тренінгової програми є Інститут проблем виховання НАПН України.

Тренінг проводиться в два етапи. Перший етап включав проведення загального тренінгу з патріотичного виховання дітей та молоді. Навчальна програма тренінгу розрахована на 36 годин.

Другий етап – проведення тренінгу з метою підготовки сертифікованих тренерів із національно-патріотичного виховання. Навчальна програма тренінгу розрахована на 14 годин.

І етап тренінгу проводився в період квітень-червень;

ІІ етап – 30 вересня -2 жовтня ц.р.

Навчально-тематичний план розрахований на 50 годин і складається із п’яти модулів: «Патріотизм як суспільна та особистісна цінність»; «Матриця патріотичного виховання у сучасному вимірі»; «Партнерство у патріотичному вихованні»; «Технологічне забезпечення патріотичного виховання»; «Тренінг як ефективна інтерактивна форма навчання».

Із 48 педагогів, які пройшли перший етап до участі у другому етапі були запрошені 22 педагога із 14 регіонів України, а саме: Закарпатської, Запорізької, Вінницької, Полтавської, Одеської, Тернопільської, Миколаївської, Дніпропетровської, Донецької, Хмельницької, Чернівецької, Херсонської, Київської областей та м. Києва.

За результатами навчальної діяльності 22 педагога отримали свідоцтва тренера із національно-патріотичного виховання.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


2 коментарі до запису “Готуємо тренерів з патріотичного виховання”

  1. Volzhev Oleg сказав:

    Доброго дня!
    Основна інформація про тренінг в листі МОН України: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2015/01/3_3-9-97-16.pdf
    Якщо Ви хочете своєчасно отримувати повідомлення про нові документи, підпишіться на новини. Кнопка підписки у правому нижньому кутку на сайті НЕНЦ.

  2. наталя сказав:

    доброго дня, я методист РМК відділу освіти Липовецького району хотіла би попасти до Вас на тренінг не можу знайти, де потрібно реєструватися. Прошу відповісти на мій запит, завчасно дякую.

Залишити коментар