Готуємо тренерів з патріотичного виховання | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти (змішаний формат) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** 22 - 24 жовтня 2024 року - Всеукраїнська виставка досягнень юних натуралістів «Виставковий павільйон НЕНЦ» (дистанційно) *** 29 жовтня - 01 листопада 2024 року - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2024/2025 навчальному році (очно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 30 листопада - 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «День юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно)


Готуємо тренерів з патріотичного виховання

Вперше в Україні на базі Національного еколого-натуралістичного центру підготовлено лігу тренерів із національно-патріотичного виховання.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 01.07.2013 № 2494-л та з метою підготовки сертифікованих тренерів із національно-патріотичного виховання дітей та молоді протягом квітня – жовтня у м. Києві Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України проведено навчання за тренінговою програмою.

Програма реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Автором тренінгової програми є Інститут проблем виховання НАПН України.

Тренінг проводиться в два етапи. Перший етап включав проведення загального тренінгу з патріотичного виховання дітей та молоді. Навчальна програма тренінгу розрахована на 36 годин.

Другий етап – проведення тренінгу з метою підготовки сертифікованих тренерів із національно-патріотичного виховання. Навчальна програма тренінгу розрахована на 14 годин.

І етап тренінгу проводився в період квітень-червень;

ІІ етап – 30 вересня -2 жовтня ц.р.

Навчально-тематичний план розрахований на 50 годин і складається із п’яти модулів: «Патріотизм як суспільна та особистісна цінність»; «Матриця патріотичного виховання у сучасному вимірі»; «Партнерство у патріотичному вихованні»; «Технологічне забезпечення патріотичного виховання»; «Тренінг як ефективна інтерактивна форма навчання».

Із 48 педагогів, які пройшли перший етап до участі у другому етапі були запрошені 22 педагога із 14 регіонів України, а саме: Закарпатської, Запорізької, Вінницької, Полтавської, Одеської, Тернопільської, Миколаївської, Дніпропетровської, Донецької, Хмельницької, Чернівецької, Херсонської, Київської областей та м. Києва.

За результатами навчальної діяльності 22 педагога отримали свідоцтва тренера із національно-патріотичного виховання.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


2 коментарі до запису “Готуємо тренерів з патріотичного виховання”

  1. Volzhev Oleg сказав:

    Доброго дня!
    Основна інформація про тренінг в листі МОН України: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2015/01/3_3-9-97-16.pdf
    Якщо Ви хочете своєчасно отримувати повідомлення про нові документи, підпишіться на новини. Кнопка підписки у правому нижньому кутку на сайті НЕНЦ.

  2. наталя сказав:

    доброго дня, я методист РМК відділу освіти Липовецького району хотіла би попасти до Вас на тренінг не можу знайти, де потрібно реєструватися. Прошу відповісти на мій запит, завчасно дякую.

Залишити коментар



  • ngopibet
  • rp888
  • betseru
  • scatter hitam
  • 77rabbit
  • dewa288
  • rp888
  • robot biru hack
  • dewa288