Педагоги ЗОЕНЦ створили новорічний настрій для відпочиваючих в „Арніці” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Педагоги ЗОЕНЦ створили новорічний настрій для відпочиваючих в „Арніці”

18 грудня 2019 року, напередодні свята Миколи Чудотворця, педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру завітали у відпочинковий табір „Арніка”, який знаходиться на території мальовничої Воловеччини.

Методистка відділу організаційно-масової роботи Мирослава Вайдич та його завідувачка Оксана Кремінь підготували школярам цікаву мультимедійну презентацію на тему „Традиції святкування Нового року”.

Дітки дізнались історію відзначення Нового року в різних країнах світу, а також яким буде 2020 за східним календарем та в якій кольоровій гамі його зустрічати і довідались про меню святкового столу.

Оскільки прийдешній рік – рік Металевого щура, а ця тваринка наполеглива, трудолюбива, розумна, кмітлива, з розвиненою інтуїцією, то стає зрозумілим, що він буде непростим, змусить всіх наполегливо працювати, удосконалювати себе, бути уважним і терплячим. Не обійшлось і без рекомендацій астрологів, які наполегливо рекомендують не втрачати пильності у році щура. Категорично забороняється лаятись, сперечатись, сваритись, сумувати, скаржитись та хандрити.

Після закінчення презентації відпочивальники взяли участь у Новорічному квесті. Поділившись на чотири команди, дітки вирушили на зупинки.

На першій, під назвою „Святкова вікторина”, учасники квесту активно давали відповіді на запитання, присвячені Новорічній та Різдвяній тематикам.

Друга зупинка – „Загадковий мішечок”. Тут один з представників команди із зав’язаними очима вгадував предмети, які знаходились в мішечку. Кожен вгаданий предмет приносив команді відповідний бал.

Наступною і найскладнішою для діток стала зупинка „ Веселі сніжки”. Учасники команд влучали в корзину напередодні виготовленими паперовими кульками.

На зупинці „Інтелектуальна” дітки активно давали відповіді на поставлені запитання.

На п’ятій – „Новорічна картина”- , учасники квесту за одну хвилину запам’ятовували найбільшу кількість предметів, зображених на полотні. За кожен названий з картини предмет команда отримувала бали.

Всі завдання квесту школярі виконали успішно.

Підсумовуючи результати, команди-учасниці нагороджені грамоти за І, ІІ та ІІІ місця.

Після відзначення грамотами, педагоги ЗОЕНЦ привітали дітей з прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

Мирослава ВАЙДИЧ, методистка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар