Київ очима юннатів Дніпропетровщини | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Київ очима юннатів Дніпропетровщини

З 09 по 13 грудня 2019 року вихованці комунального закладу освіти “Обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф.) на запрошення Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (далі НЕНЦ, директор В.В. Вербицький) здійснили подорож до м. Києва.

Екскурсія проводилася з метою виховання у юннатів ціннісного ставлення до природи, організації змістовного дозвілля вихованців, обміну досвідом роботи з закладами позашкільної освіти України та участі у Всеукраїнському конкурсі “Новорічна композиція”.

Для юннатів КЗО “ОЕНЦДУМ” працівниками Національного еколого-натуралістичного центру була представлена цікава та змістовна екскурсійна програма. Діти відвідали зоологічний відділ, живий куточок, відділ акваріумістики, побували в зимовому саду. У відкритих вольєрах на вулиці гуртківці із задоволенням погодували поні, віслюка, качок. Особливо юннати були вражені експонатами Музею хліба НЕНЦ, там були представлені український святковий хліб, паляниці, різноманітна випічка, навіть космічний хліб.

Вихованці КЗО “ОЕНЦДУМ” взяли участь у оформлені виставки флористичних композицій “Новорічна композиція – 2019”, на якій юннати представили новорічні композиції Дніпропетровської області.

Гуртківці мали змогу відвідати історичні місця Києва, побували на Майдані Незалежності та Хрещатику.

Знаходячись в столиці України – Києві, неможливо не відвідати Національний науково-природничий музей НАН України. Цікаву та змістовну інформацію про рідну природу отримали юннати під час екскурсії по ботанічному, зоологічному, палеонтологічному залах музею.

У Муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва діти мали змогу побачити виставу – мюзикл “Пригоди Буратіно”. Радісні емоції, сміх, жарти супроводжували юних глядачів упродовж всіх двох дій вистави.

Гуртківці відвідали Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник. В процесі екскурсії юннати дізналися про глибинне коріння православної віри українського народу.

В передостанній день екскурсанти відвідали зелену перлину у центрі Києва – Ботанічний сад ім. академіка О.В. Фоміна Київського Національного університету ім. Т.Шевченко. Нині сад є об’єктом природно-заповідного фонду, осередком інтродукції рослин. Діти ознайомились з унікальною колекцією рослин різного географічного походження експозиційної оранжереї, колекціями тропічних і субтропічних рослин. Завершенням подорожі було відвідування Андріївського спуску, адже не просто так кажуть: “Хто не був на Андріївському спуску, той не бачив Києва”.

Гуртківцям екскурсія дуже сподобалася. Діти привезли додому чудові спогади про столицю рідної України, почуття любові до Києва, впевнилися в дійсності слів відомої пісні : “Як тебе не любити, Києве, мій!”.

До нової зустрічі, рідний Київ!

Андріївський узвіз

Ботанічний сад ім. О. В. Фоміна

Ми на Хрещатику у центрі Києва

Музей хліба

Золоті ворота

Ми мандруємо до м. Києва

Керівник гуртка І. Г. Кривуля

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76