Юні флористи та майстри народної творчості Луганщини підтверджують свій неперевершений досвід на всю Україну | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 16-27 листопада 2020 - Декада юннатівського вогника, присвячена 95-річчю юннатівського руху в Україні *** 2-3 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти *** 2-3 грудня 2020 року пройде Всеукраїнська онлайн-конференція для учнівської молоді «Збережемо ліси для майбутніх поколінь» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Юні флористи та майстри народної творчості Луганщини підтверджують свій неперевершений досвід на всю Україну

Чарують око вибагливих до творчої сторони життя мешканців Сєвєродонецька і гостей міста роботи учасників обласних етапів Всеукраїнського конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

В цих конкурсах взяли участь учні з усіх міст, районів, об’єднаних територіальних громад, закладів обласної комунальної власності. Понад 800 представлених робіт у цьому році були на високому за якістью рівні. Ітогова виставка проходить з 13 грудня в Сєвєродонецькій галереї мистецтв. Директор галереї, Іванова Наталія особисто приймала роботи до себе, в затишний творчій світ.

Творчі вироби переможців обласного етапу з 18 грудня прикрашають всеукраїнську виставку. Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» вже багато років постіль проводиться Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України в місті Київ. Ніякі політичні події ніколи не заважали митцям Луганської області приймати участь у всеукраїнських конкурсах. Декілька років, поки не працював Луганський обласний центр еколого-натуралістичної творчості роботу координатора виконував Сєвєродонецький міський екологічний центр під керівництвом Олени Зельської. Навіть в ці непрості для регіона часи природоохоронна освітня діяльність була на достатьньо високому рівні.

З 1 березня відтворив свою роботу Луганський обласний екологічний центр, керівником якого є досвідчений освітянин Володимир Яковлєв. З’явилися нові можливості для подальшого розвитку натуралістичної діяльності в регіоні.

Напередодні Дня Святого Миколая офіцери групи цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Північ» на запрошення директора Луганського обласного Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Володимира Яковлєва відвідали своїх друзів – юннатів Сєвєродонецького міського Центру та їх наставників.

Офіцери ООС передали юним натуралістам до Дня Святого Миколая яскраві книжки, а у свою чергу діти передали значну кількість новорічних та різдвяних композицій, авторських ялинок, сувенірів, прикрас. Як сказали офіцери Командування Об’єднаних сил, вже 18 грудня, на День Святого Миколая перші подарунки від юних натуралістів Луганщини будуть доставлені на передову нашим захисникам. Сподіваємось, що ці дитячі роботи та прикраси створять для них атмосферу родинного свята та будуть виконувати роль оберегів, бо до бажань дітей Господь прислухається ретельніше.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар