Юннати ЗОЕНЦ зустрічали прийдешній 2020 рік | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Юннати ЗОЕНЦ зустрічали прийдешній 2020 рік

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят, яке чекають і люблять діти всіх країн і на всіх континентах. Цей день чекали і юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Так, 27 грудня 2019 року, для своїх юннатів Закарпатський екоцентр організував культпохід на новорічну виставу в академічний обласний театр ляльок „Бавка”. Юні глядачі з цікавістю переглянули новорічну виставу, а також зустрілись з Дідом Морозом та Снігуронькою. Діти розповідали вірші, загадували загадки та танцювали біля ялинки.

Цього ж дня в ЗОЕНЦ відбувся Новорічний карнавал. Так педагоги і юннати зустрічали  рік Металевого Щура.

У святковій виставковій залі зібрались  юннати, батьки, гості та педагоги. Відкрив святковий захід директор ЗОЕНЦ Олександр Геревич, який  розповів про успіхи юннатів у минулому 2019 році та привітав всіх з прийдешнім Новим роком. Також зупинився на цікавих фактах про розумну, кмітливу та дуже спритну тваринку – щура –  символа 2020 року.

Не обійшлося на святі, звичайно, і без Діда Мороза та Снігуроньки, які весело  провели конкурси та порадували діток солодкими подарунками.

Святкова новорічна програма заходу була насичена, різноманітна та цікава. Гуртківці підготували різноманітні розваги, а саме:

–  захоплюючі та сучасні танці (“Юні квітникарі”)

–  сценку „Олігарх і його дочка” (“Юні користувачі ПК”);

– новорічну вікторину, досліди „Захоплююча хімія”, презентацію „Традиції святкування Нового року в різних країнах світу” (“Юні агрохіміки”);

– новорічні вірші (“Юні охоронці природи”, “Лікарські рослини”).

Також в гості до юннатів ЗОЕНЦ завітав колектив фольклорного ансамблю „Джерела” Закарпатського палацу дитячої та юнацької творчості „Падіюн”, в складі якого є і наш вихованець Сергій Кодарук (гурток “Лікарські рослини”). Усі учасники разом з ансамблем “Джерела” співали різдвяні колядки і щедрівки.

Свято продовжилось проведенням конкурсів  та розваг, в яких юннати брали  активну участь, зокрема: „Снігова куля”, „Знайди мене”, „Танці в парі”, „Художник”, „Танець з іграшками”, „Заморожуємо дихання” та „Задобрити Діда Мороза”.

На завершення – святкова дискотека!

Вітаємо всіх з Новим роком! Нехай рік Пацюка принесе нам всім багато щастя, удачі, посмішок та тепла!

Мирослава ВАЙДИЧ, методистка

відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар