Різдвяні зустрічі з учасниками обласної зимової наукової природничої школи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Різдвяні зустрічі з учасниками обласної зимової наукової природничої школи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з 3 до 18 січня 2020 року реалізує свій науково-оздоровчий проєкт – обласну зимову наукову природничу школу, яка працює на базі структурного підрозділу – обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору ,,Еколог”, що у с. Міські Млини Зіньківського району.

У природничій школі відбулися Різдвяні зустрічі, на які завітали Лунін Дмитро Сергійович, перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації, Харченко Олена Вікторівна, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, кандидат педагогічних наук та Гриньова Марина Вікторівна, декан природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.

Діти підготували Різдвяну виставу. Заступник голови облдержадміністрації привітав учасників школи та разом з Оленою Вікторівною вручили їм солодкі подарунки від імені Полтавської обласної державної адміністрації. По закінченню свята відбулася бесіда, під час якої старшокласники мали змогу поставити питання Дмитру Луніну про вибір професії та шлях до лідерства.

Цього року слухачами школи стали 104 учні закладів освіти Полтавської області: вихованці очно-заочної біологічної школи обласного еколого-натуралістичного центру, переможці та призери предметних олімпіад природничого напряму, учні-члени Малої академії наук України – представники 20 територіальних одиниць Полтавщини.

Метою діяльності Школи є задоволення потреби учнівської молоді у додатковій освіті з дисциплін природничого циклу, виявлення та підтримка обдарованої молоді, підготовка старшокласників до участі у науково-дослідницьких та експериментальних проєктах у системі Малої академії наук України, задоволення потреб у професійному самовизначенні. Професійна орієнтація слухачів спрямована на спеціальності, пов’язані із сільським господарством, медициною, педагогікою та охороною довкілля.

Освітній процес у природничій школі здійснюється відповідно до навчального плану і навчальних програм та проходить за такими напрямами:

  • систематика та екологія тварин, ботаніка з основами екології;
  • загальна біологія та фізіологія людини;
  • неорганічна та органічна хімія.

До викладацької діяльності у школі залучені науково-педагогічні працівники Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Полтавської державної аграрної академії, Національного університету ,,Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”.

Зміст роботи природничої школи спрямований на поєднання навчання з оздоровчими заходами, національно-патріотичним вихованням, науково-дослідницькою роботою, музейною педагогікою, зустрічами з учасниками АТО, молодіжними організаціями тощо.
За час, що минув з початку роботи школи, діти взяли участь у розважально-пізнавальних, інтелектуальних та спортивних заходах.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet