Зимові канікули в комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Зимові канікули в комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»

Кожна дитина з нетерпінням чекає свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрій, святковий настрій – із такими словами асоціюється новорічне свято.

Не обминув радісний, святковий настрій під час зимових канікул і вихованців гуртків комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів». Педагогічними працівниками ОБЛСЮН організовано і проведено ряд виховних традиційних святкових заходів: вітальне коло для дітей «Святий Миколай до нас завітай», круглий стіл, новорічний КВК, квест, інтелектуально-розважальні ігри, конкурси-вікторини, працювали новорічні творчі майстерні.

Під час проведення творчої майстерні «В український рідний край поспішає Миколай» вихованці гуртка «Природа рідного краю» взяли участь у святковій вікторині, виготовили чобітки та вітальні листівки з своїми побажаннями, велике задоволення здобувачі освіти отримали під час розв’язування новорічно-різдвяних кросвордів, позитивні емоції діти отримали від енергізатора «Передай далі».

Для вихованців гуртків «Юні друзі природи» та «Юні валеологи» Чернігівської обласної станції юних натуралістів, які працюють на базі Чернігівського колегіуму №11 та загальноосвітньої спеціалізованої школи І ступеня № 36 з поглибленим вивченням іноземних мов з метою створення новорічного настрою, виховання поваги до звичаїв свого народу, сприяння зближенню дітей в процесі творчої підготовки до Нового року, розвитку почуття прекрасного та естетичного смаку, формування практичних умінь і навичок з виготовлення новорічних прикрас було організовано творчі майстерні «Новорічні витинанки» та «Новорічні фантазії». В ході заходів діти познайомилися з історією витинанки та її видами, технікою виконання. Юннати старанно працювали, панувала творча, передсвяткова атмосфера. Результатом роботи стали власноруч виготовлені оригінальні сніговики, сніжинки та ажурні новорічні витинанки для вікон, які прикрасили вікна домівок та класу.

В межах виховного заходу «Новорічний калейдоскоп» та новорічної інтелектуально-розважальної гри «Новорічний серпантин» юні квітникарі ознайомилися з історією новорічно-різдвяних свят, взяли участь в різноманітних феєричних конкурсах, вікторинах, майстер-класі з виготовлення новорічних композицій. Під час засідання в клубі «Сімейне коло» «Щедрий вечір, добрий вечір добрим людям на здоров’я» гуртківці підготували вірші, колядки, пісні, легенди про українські народні традиції та обрядові страви, взяли участь у майстер-класі із виготовлення різдвяної зірки та віночка із сіна.

Метою виховного заходу «Зимові свята» було: виховання у дітей поваги до традицій українського народу, прищеплення почуття причетності до історії нашого народу, його духовних цінностей. Вихованці гуртків «Основи екологічного дизайну» під час заходу поринули в історичне минуле України, чарівний світ давніх українських звичаїв та вірувань, пригадали різдвяні колядки, познайомилися з зимовими святами.

Під час проведення конкурсу-гри «Зимові вітання мешканцям зоопарку» вихованці гуртка «Юні зоологи», який працює на базі Менського зоологічного парку загальнодержавного значення, ознайомилися з видовим складом тварин зоопарку, долучилися до гри «Зимовий лабіринт», при цьому продемонстрували свої таланти та інтелектуальні здібності, за що отримали бонуси, які в кінці гри обміняли на цінні подарунки.

В межах новорічного КВК здобувачі освіти гуртків «Основи екологічного дизайну», «Юні друзі природи» виконували різноманітні цікаві інтерактивні завдання, розгадували ребуси, загадки, оформили новорічну газету.

В ході екологічної операції «Синичка» гуртківці Чернігівської обласної станції юних натуралістів заготовили корми для зимової підгодівлі птахів, виготовили та відремонтували годівниці, розвісили їх в саду ОБЛСЮН, провели облік чисельності зимуючих птахів своєї місцевості, провели спостереження за їх поведінкою, способом життя, утворенням зграй.

В межах операції «Ялинка» юннати провели пропагандистку роботу, спрямовану на запобігання вирубці хвойних дерев, виготовили новорічні композиції та стилізовані ялинки, взяли участь у обласній виставці «Новорічна композиція».

Проведені у закладі заходи стали чудовим завершенням І семестру навчального року та сприяли гарному настрою всіх учасників освітнього процесу під час зимових канікул.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • imbaslot