День захисника Вітчизни | Національний еколого-натуралістичний центр 28-30 листопада - Екологічний тренінг «Моніторингові дослідження стану ґрунтів» *** 30 листопада – 1 грудня - Збір ліги тренерів з національно-патріотичного виховання в рамках IV Форуму українських патріотичних справ “Ми - Українці” *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін


День захисника Вітчизни

Вихованці Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та юні садівники, що приїхали на Всеукраїнський дитячий фестиваль «Україна – сад» з різних областей України, напередодні Дня захисника Вітчизни відвідали поранених воїнів у Київському госпіталі.

Діти віршами привітали воїнів-героїв з Днем захисника Вітчизни та святом Покрови. З побажаннями міцного здоров`я та швидкого одужання діти пригощали героїв фруктами з «юнатівського кошику» та дарували виготовлені власноруч обереги.

За неодноразову благодійну допомогу пораненим військовослужбовцям із зони АТО, які знаходяться на лікуванні в Київському госпіталі, юні натуралісти нагороджені Грамотою. Київського військового госпіталю.

gvkg

ho0

ho1

ho2

ho3

ho4

ho5

ho6

ho7

ho8

ho9

ho10

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар