«Метелики – німий шедевр природи» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


«Метелики – німий шедевр природи»

З лютого по березень 2020 року комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директор Ельвіра Вітренко) проводився обласний етап Міжнародного екологічного конкурсу за темою: «Метелики – німий шедевр природи».

Конкурс проводиться з метою розвитку екологічного мислення підростаючого покоління, запрошувались здобувачі освіти I-VIII класів закладів загальної середньої освіти.

На Конкурс представлено роботи з Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Горностаївського, Іванівського, Каховського, Каланчацького, Олешківського районів та міст Скадовська, Голої Пристані, Нової Каховки та Херсона.

Журі обласного етапу Конкурсу розглянуло роботи від 156 учасників за 8 номінаціями: «Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би» – 17 робіт; «Одягнена метеликом» – 16 робіт; «Екологічна сумка з мотивом метелика» – 28 робіт; «Хай метелик на хвилинку сяде на віконці» – 3 роботи; «Танок метелика над весняною лукою» – 44 роботи; «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані» – 28 робіт; «Метелик – ефемерна краса» – 20 робіт; «Один день з життя метелика». На жаль, жодної роботи не було надано за номінацією «Один день з життя метелика».

Всі учасники обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу продемонстрували творчу активність, оригінальність, небайдужість до витвору природи – метеликів та усвідомлення необхідності їх охорони та збереження.

Подані роботи оцінювалися за критеріями: відповідність умовам Конкурсу, загальне враження від роботи, ідея роботи, техніка виконання, якість виконання, новизна, оригінальність.

63 роботи, які зайняли перші місця у номінаціях, направлено до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді України (директор Володимир Вербицький) для участі у Всеукраїнському етапі. Зі Каховського району – 22 роботи, Білозерського – 8, Іванівського – 7 робіт, Генічеського, Голопристанського по 5 робіт, Горностаївського, Олешківського, м. Скадовськ, м. Нова Каховка, КЗ «ЦЕНТУМ» ХОР – по 3 роботи, Каланчацького району – 1 робота.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


4 коментарі до запису “«Метелики – німий шедевр природи»”

 1. Komendantov Volodumur сказав:

  Наказ про всеукраїнський етап є на сайті НЕНЦ. Перейдіть за посиланням – https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/2020-03-32-1.pdf

 2. Олена сказав:

  Доброго дня. Підкажіть, чи є підсумки Всеукраїнського або Міжнародного єтапу?

 3. Komendantov Volodumur сказав:

  Доброго дня! Ви розумієте, що більшість співробітників, в т.ч. ті, що відповідають за конкурс, у вимушеній обсервації, працюють дома. Заочні конкурси не відміняються і строки не переносяться, хоча підведення підсумків може затянутися. Щодо “забрати роботи” слід зконтактувати з координатором Радченко Тамарою Дмитрівною (кондакти на сайті НЕНЦ в розділі “Підрозділи”.

 4. Люба Шльомська СЗШ №72 сказав:

  Доброго дня. Дякую за звіт але хотілося бачити прізвища переможців. По фото бачу роботи були творчі, а що з тими роботами, які не перемогли, говорили,що їх можна буде забрати? Дякую.

Залишити коментар