«Метелики – німий шедевр природи» | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 13 квітня 2020 року триватиме відкрите оцінювання відеопрезентацій учасників ІІ етапу Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Крок до знань 2020" *** до 12 травня 2020 року триває прийом заявок в електронному вигляді на кращий проект квітника чи ландшафтної композиції Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» (заочно) *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно)


«Метелики – німий шедевр природи»

З лютого по березень 2020 року комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директор Ельвіра Вітренко) проводився обласний етап Міжнародного екологічного конкурсу за темою: «Метелики – німий шедевр природи».

Конкурс проводиться з метою розвитку екологічного мислення підростаючого покоління, запрошувались здобувачі освіти I-VIII класів закладів загальної середньої освіти.

На Конкурс представлено роботи з Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Горностаївського, Іванівського, Каховського, Каланчацького, Олешківського районів та міст Скадовська, Голої Пристані, Нової Каховки та Херсона.

Журі обласного етапу Конкурсу розглянуло роботи від 156 учасників за 8 номінаціями: «Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би» – 17 робіт; «Одягнена метеликом» – 16 робіт; «Екологічна сумка з мотивом метелика» – 28 робіт; «Хай метелик на хвилинку сяде на віконці» – 3 роботи; «Танок метелика над весняною лукою» – 44 роботи; «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані» – 28 робіт; «Метелик – ефемерна краса» – 20 робіт; «Один день з життя метелика». На жаль, жодної роботи не було надано за номінацією «Один день з життя метелика».

Всі учасники обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу продемонстрували творчу активність, оригінальність, небайдужість до витвору природи – метеликів та усвідомлення необхідності їх охорони та збереження.

Подані роботи оцінювалися за критеріями: відповідність умовам Конкурсу, загальне враження від роботи, ідея роботи, техніка виконання, якість виконання, новизна, оригінальність.

63 роботи, які зайняли перші місця у номінаціях, направлено до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді України (директор Володимир Вербицький) для участі у Всеукраїнському етапі. Зі Каховського району – 22 роботи, Білозерського – 8, Іванівського – 7 робіт, Генічеського, Голопристанського по 5 робіт, Горностаївського, Олешківського, м. Скадовськ, м. Нова Каховка, КЗ «ЦЕНТУМ» ХОР – по 3 роботи, Каланчацького району – 1 робота.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


2 коментарі до запису “«Метелики – німий шедевр природи»”

  1. Komendantov Volodumur сказав:

    Доброго дня! Ви розумієте, що більшість співробітників, в т.ч. ті, що відповідають за конкурс, у вимушеній обсервації, працюють дома. Заочні конкурси не відміняються і строки не переносяться, хоча підведення підсумків може затянутися. Щодо “забрати роботи” слід зконтактувати з координатором Радченко Тамарою Дмитрівною (кондакти на сайті НЕНЦ в розділі “Підрозділи”.

  2. Люба Шльомська СЗШ №72 сказав:

    Доброго дня. Дякую за звіт але хотілося бачити прізвища переможців. По фото бачу роботи були творчі, а що з тими роботами, які не перемогли, говорили,що їх можна буде забрати? Дякую.

Залишити коментар