Енциклопедія лісового господарства Хмельниччини | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 13 квітня 2020 року триватиме відкрите оцінювання відеопрезентацій учасників ІІ етапу Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Крок до знань 2020" *** до 12 травня 2020 року триває прийом заявок в електронному вигляді на кращий проект квітника чи ландшафтної композиції Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» (заочно) *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно)


Енциклопедія лісового господарства Хмельниччини

Видавництвом “Поліграфіст” цього року буде видано “Енциклопедію лісового господарства Хмельниччини” – перше інформаційно-довідкове видання про лісову галузь регіону, в якому комплексно висвітлено різні аспекти становлення та функціонування системи лісового господарства краю від початку XX століття до сьогодення. Енциклопедія подає цілісний образ розвитку галузі в інституціях, напрямках діяльності й персоналіях, відображає сучасні погляди на історичні події та постаті, містить аналіз досягнень, проблем і перспектив процесів, що відбуваються в лісовій галузі та лісогосподарському комплексі Хмельницької області. Видання адресоване лісівникам, науковцям, педагогам, студентам, учням і широкому громадському загалу, знавцям, охоронцям та любителям природи рідного краю. Ознайовитись з електронною версією видання можна за посиланням: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2015/01/elgch.pdf. Підготовку та видання Енциклопедії лісового господарства Хмельниччини здійснено за фінансової підтримки лісогосподарських підприємств Хмельницького ОУЛМГ.

Рецензенти: Вербицький В.В., доктор педагогічних наук, професор, директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України; Марчук Ю.М., кандидат сільськогосподарських наук, доцент, завідувач кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції Національного університету біоресурсів і природокористування. Голова Всеукраїнської громадської організації Товариство лісівників України;
Миклуш С.І., доктор сільськогосподарських наук, професор, директор Інституту лісового і садово-паркового господарства Національного  лісотехнічного університету України; Овчарук В.І., доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри садівництва і виноградарства Подільського державного аграрно-технічного університету. Художнє оформлення Сірман Б.О.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар