Проводимо вільний час з користю | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Проводимо вільний час з користю

Карантинні заходи подовжено. Тож тепер виникає риторичне питання – чим зайнятись у період вимушених канікул з користю? А варіантів безліч. Можна взятися за читання книг, перегляд улюблених мультиків і фільмів. Не слід забувати виконувати щоденні фізичні вправи, попередньо провітривши приміщення де Ви мешкаєте. З насолодою, у колі сім’ї, пограти у різноманітні ігри. Знайти час для улюленої справи та спробувати власноруч виготовити прості речі в домашніх умовах. з підручних матеріалів. Поспілкуватися онлайн з друзями. А ще  переглянути  безкоштовні онлайн трансляції театральних вистав, прогулятися віртуальними музеями. Але не забувайте і про навчання. До занять  можна долучитись дистанційно, через телебачення та інтернет.  Та є більш креативніші речі…

Якщо у Вас є телескоп – можна спостерігати за зірками. Ще до карантину учень гуртка Астрономії НЕНЦ Соколюк Олексій (разом з керівником творчого учнівського об’єданння, науковцем Баранським О.Р.) отримав серію спостережень змінних зірок, які опубліковано в березневому номері журналу “The Astronomer” Британської Астрономічної Асоціації. Серед об’єктів спостережень найбільш цікавою є змінна зоря альфа Оріона – червоний надгігант на пізньому етапі еволюції. За розрахунками астрофізиків, ця зоря практично використала все своє термоядерне паливо і незабаром вибухне, скидаючи в космічний простір зовнішню атмосферу, тоді як речовина в надрах зорі зколапсує в чорну діру або нейтронну зорю. Вибух наднової дасть вченим унікальну можливість ретельно вивчити це явище а жителі Землі зможуть насолодитися фантастичним видовищем – дуже яскравої зорі, яку можна буде спостерігати і в день. Додатково про можливий спалах цієї зорі можна прочитати перейшовши за посиланням https://www.bbc.com/ukrainian/news-51269086.

Вдосконалюйте знання іноземної мови. Методист Центру Кушнір Я.О. рекомендує декільки посилань для дистанційного вивчення англійської мови: 1) learnenglishkids.britishcouncil.org/.  На цьому сайті можна знайти різні вправи на граматику https://learnenglishkids.britishcouncil.org/grammar-vocabulary, читати тексти і потім дивитися відео до них англійською мовою https://learnenglishkids.britishcouncil.org/ru/short-stories. Також там багато ігор. Сайт БЕЗКОШТОВНИЙ. 2) https://www.gamestolearnenglish.com/ На цьому сайті можна знайти дуже багато різних ігор, Їх НЕ ПОТРІБНО завантажувати, вони всі доступні онлайн, діти можуть грати та вчити слова. 3) https://en.puzzle-english.com/. Також дуже хороший сайт для вивчення, він взагалі платний, але саме зараз БЕЗКОШТОВНИЙ доступ до 1 травня!

Педагогічні працівники Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді розробили ряд завдань та тестів для гуртківців і всіх хто бажає перевірити свої знання. Залишається тільки завітати до розділу  “Онлайн освіта” нашого сайту.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар