Он-лайн нарада з директорами районних/міських СЮН/ЕНЦ Дніпропетровської області | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Он-лайн нарада з директорами районних/міських СЮН/ЕНЦ Дніпропетровської області

02 квітня поточного року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (модератор – директор Вербицький В.В.) була проведена нарада з директорами обласних, районних і міських еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів в режимі онлайн трансляції, яка завершилась узгодженням ряду важливих деталей у справі функціонування закладів позашкільної освіти на період проведення карантинних заходів та створення умов для здійснення якісної комунікації між ними.

За підсумками всеукраїнської наради адміністрацією комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ” ДОР) (директор Педан Ю.Ф.) було прийнято рішення щодо проведення на рівні області відповідної наради з директорами районних і міських еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів також в режимі онлайн трансляції.

Нарада відбулася 14 квітня, до неї долучились 13 учасників, серед яких були і працівники методичної служби КЗО “ОЕНЦДУМ”.

Модератором наради виступив директор КЗО “ОЕНЦДУМ” Ю.Ф.Педан, який накреслив головні питання для обговорення з директорами:

робота ЗПО під час карантину;

збереження штатного складу персоналу та виплати заробітної плати педагогічним працівникам;

утримання теплиць, куточків живої природи з урахуванням гнучкого графіка роботи працівників;

проведення весняних посівних та посадкових робіт на навчально-дослідних земельних ділянках;

участь у всеукраїнських організаційно-масових заходах, які переносяться або переведені у дистанційну форму;

зміни у проведенні обласних масових та методичних заходів з урахуванням карантину;

проведення літніх відпочинкові та оздоровчих заходів;

організація заходів в рамках святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні;

підготовка пропозицій до нагородження педагогічних працівників ЗПО відомчими та заохочувальними відзнаками МОН України тощо.

Всі директори ЗПО, учасники наради, брали активну участь в обговоренні актуальних проблем, які стоять сьогодні перед кожним закладом позашкільної освіти.

Під час наради кожний працівник методичної служби КЗО “ОЕНЦДУМ” висвітлив поточні питання свого профільного напряму роботи на весняний та літній період.

Відеоконференція тривала годину. Учасники наради домовились і в подальшому продовжувати обговорення насущних питань в режимі онлайн трансляції.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар