Ліпіди: хороші, погані та ті, що живуть у мембранах | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Ліпіди: хороші, погані та ті, що живуть у мембранах

ТЕРМІНОВА НОВИНА!!!

08 липня 2020 року о 16.30 в режимі онлайн відбудеться лекція Кирила Пиршева  “Ліпіди: хороші, погані та ті, що живуть у мембранах”. Запрошуємо учнівську мододь та педагогів долучитися до відеоконференцзв’язку за посиланням:

https://www.facebook.com/palladin.science/ або Палладінський лекторій – https://www.facebook.com/ + youtube (за 30 хв до початку).

Кирило Пиршев – науковий співробітник Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна і Інституту фізики НАН України, кандидат біологічних наук.

Ліпіди – це один із найбільш недооціненних класів молекул, які залучені в неймовірну кількість процесів в клітинах та організмі вцілому: енергетичний обмін, синтез гормонів, транспортування амфіфільних молекул організмом, розмежування біохімічних процесів в клітині, формування мікрооточення для мембранних протеїнів. І якби компоненти наших клітин не були зібрані всередині ліпідних мембран, то ми були би білковими калюжами з хаотичними біохімічними реакціями.

Про це і багато іншого на черговому семінарі Лекторію «Передові рубежі біології» (Палладінського лекторію) онлайн в середу 8.07.2020 о 16.30.

Слідкуйте за оновленнями та долучайтеся

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet