Ліпіди: хороші, погані та ті, що живуть у мембранах | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Ліпіди: хороші, погані та ті, що живуть у мембранах

ТЕРМІНОВА НОВИНА!!!

08 липня 2020 року о 16.30 в режимі онлайн відбудеться лекція Кирила Пиршева  “Ліпіди: хороші, погані та ті, що живуть у мембранах”. Запрошуємо учнівську мододь та педагогів долучитися до відеоконференцзв’язку за посиланням:

https://www.facebook.com/palladin.science/ або Палладінський лекторій – https://www.facebook.com/ + youtube (за 30 хв до початку).

Кирило Пиршев – науковий співробітник Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна і Інституту фізики НАН України, кандидат біологічних наук.

Ліпіди – це один із найбільш недооціненних класів молекул, які залучені в неймовірну кількість процесів в клітинах та організмі вцілому: енергетичний обмін, синтез гормонів, транспортування амфіфільних молекул організмом, розмежування біохімічних процесів в клітині, формування мікрооточення для мембранних протеїнів. І якби компоненти наших клітин не були зібрані всередині ліпідних мембран, то ми були би білковими калюжами з хаотичними біохімічними реакціями.

Про це і багато іншого на черговому семінарі Лекторію «Передові рубежі біології» (Палладінського лекторію) онлайн в середу 8.07.2020 о 16.30.

Слідкуйте за оновленнями та долучайтеся

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар