Проведено регіональний семінар-тренінг для вчителів біології та географії за темою: „Впровадження Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE в освітніх закладах Рівненщини” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Проведено регіональний семінар-тренінг для вчителів біології та географії за темою: „Впровадження Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE в освітніх закладах Рівненщини”

З метою організації роботи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за Міжнародною науково-освітньою програмою GLOBE комунальним закладом „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України 04 листопада 2015 року був проведений регіональний семінар-тренінг для вчителів біології та географії за темою: „Впровадження Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE в освітніх закладах Рівненщини”.

Семінар відвідали 24 учасники з Демидівського, Млинівського, Дубенського, Дубровицького, Радивилівського, Гощанського, Рівненського, Сарненського, Рокитнівського, Володимирецького районів та м. Рівне, а також заступник координатора програми GLOBE в Україні з Національного еколого-натуралістичного центру.

Основною метою зустрічі було проведення навчального тренінгу за програмою GLOBE для вчителів біології та географії, обговорення планів щодо розвитку програми в навчальних закладах Рівненської області, а також обмін досвідом роботи.

Учасники пройшли GLOBE тренінги за напрямками: «Користування веб-сайтом GLOBE», «Наземний покрив/біологія», «Атмосфера», «Фенологія», дізналися більше про реалізацію міжнародних науково-освітніх проектів GLOBE вихованцями комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, а також про розвиток програми GLOBE в Україні в 2015-2016 рр.

Загалом багато вчителів виявили бажання працювати за програмою, взяти участь у щорічному всеукраїнському семінару-тренінгу в м. Суми. Багато вчителів з Рівненської області брали участь у кампанії «Вишнева Україна» і виявили бажання, щоб кампанія продовжилася на наступний рік.

По завершенню семінару 24 вчителі отримали сертифікати про підтвердження проходження тренінгу за програмою GLOBE. Ними стали:

  • Легенюк Василь Михайлович, вчитель біології Княгининської ЗОШ І-ІІІ ст. Демидівського району.
  • Козлюк Світлана Ананіївна, вчитель географії, заступник директора з навчально-виховної роботи Смордвівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Млинівської районної ради.
  • Левчук Галина Євгеніївна, вчитель біології і географії Владиславівської ЗОШ І-ІІ ступенів Млинівської районної ради.
  • Кісілюк Ірина Миколаївна, вчитель біології ЗОШ №3 м. Дубно.
  • Антонюк Тетяна Володимирівна, вчитель біології ЗОШ №7 м. Дубно.
  • Ткачук Ольга Олексіївна, вчитель географії ЗОШ №7 м. Дубно.
  • Гоменюк Катерина Миколаївна, керівник гуртків КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради.
  • Батан Олена Георгіївна, вчитель географії Дубровицького НВК «Ліцей-школа».
  • Пінчук Наталія Миколаївна, вчитель біології Дубровицького НВК «Ліцей-школа».
  • Шуст Віталій Вікторович, керівник гуртків КЗ «Станція юних натуралістів» Радивилівської районної ради.
  • Сульжук Ірина Юріївна, вчитель географії Синівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Гощанського району.
  • Білик Наталія Володимирівна, вчитель біології Іллінського навчально-виховного комплексу «ДНЗ – ЗОШ І – ІІ ступенів» Гощанського району.
  • Гогу Руслана Володимирівна, вчитель біології Оржівського навчально-виховного комплексу «школа-колегіум» Рівненського району.
  • Качан Любов Павлівна, вчитель географії Оржівського навчально-виховного комплексу «школа-колегіум» Рівненського району.
  • Самойлик Роман Сергійович, вчитель географії Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. Сарненського району.
  • Колядко Сюзана Юріївна, вчитель біології Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст. Сарненського району.
  • Морозюк Оксана Євгеніївна, вчитель біології Сарненської ЗОШ І-ІІ ст. №2 Сарненського району.
  • Куроченко Ірина Іванівна, керівник Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді.
  • Щерба Олена Андріївна, вчитель Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 Рокитнівського району.
  • Кузьмич Надія Петрівна, вчитель Глиннівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ» Рокитнівського району.
  • Ромашко Раїса Ярославівна, керівник гуртків КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради.
  • Мельничук Олена Олександрівна, вчитель географії Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради Дубенського району.
  • Десятник Олена Іванівна, вчитель біології Іваннівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради Дубенського району.
  • Наталія Кошмак, вчитель Жовкинівської загальноосвітньої школи Володимирецького району.

DSC_2801

DSC_2820

DSC_2832

DSC_2836

DSC_2850

DSC_2856

DSC_2860

DSC_2861

DSC_2865

DSC_2883

DSC_2889

DSC_2906

DSC_2919

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар