Дитячо-юнацька еколого-патріотична гра «Паросток» у комунальному закладі «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 16-27 листопада 2020 - Декада юннатівського вогника, присвячена 95-річчю юннатівського руху в Україні *** 2-3 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти *** 2-3 грудня 2020 року пройде Всеукраїнська онлайн-конференція для учнівської молоді «Збережемо ліси для майбутніх поколінь» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Дитячо-юнацька еколого-патріотична гра «Паросток» у комунальному закладі «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради

13 жовтня 2020 року в комунальному закладі «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради пройшла дитячо-юнацька еколого-патріотична гра «Паросток» під гаслом «Будемо разом паростки ростити, щоб були усміхнені діти!». Гра розпочалась урочистим відкриттям, після якого було оголошено умови та правила гри. Дітей було поділено на дві команди, вручено маршрутні листи, в яких  вказано етапи проходження  восьми модулів конкурсу. В рамках заходу учасники збирали ключові слова зашифрованого гасла.

Перший модуль включав співанку, під час якої команди виконували пісні патріотичного характеру, присвячені Дню захисника України. Модуль «Квіти України» включав ознайомлення учасників гри з  рослинами – символами України, юннати заклали колекцію хризантем.
Особливості поведінки тварин гуртківці вивчали на зоологічному модулі та контактно спілкувались з мешканцями  живого куточка Станції. Оригінально пройшла інтелектуальна гра «Поле чудес» на тему «Знаємо і вивчаємо», які захопили усіх конкурсантів, адже діти демонстрували свої знання в  зоологічному напрямку.
Мета дендрологічного модуля «Паросток»  – ознайомити з особливостями висаджування дерев та кущів. В результаті учасники заходу висадили саджанці павловнії,  високоенергетичної культури, яка придатна для виробництва біологічних видів енергії та палива. Рослина поширена в Японії, Китаї, Середній Азії, Північній Америці, в садах і парках Європи, а також акліматизована на території України.
Кінологічний модуль познайомив учасників гри з особливостями поведінки та дресирування собак. На навчальній пасіці юннати спостерігали за поведінкою бджіл, дізналися багато цікавого про професію пасічника, взяли участь у вікторині «Бджолиний світ».
Модуль «Ліки з Божої аптеки» подарував юним охоронцям природи важливі знання  валеологічного спрямування. Діти оздоровлювались фіточаєм, виготовленим з лікарських рослин, вирощених на навчально-дослідній земельній ділянці, складали фітобукети. В овочевій теплиці юні природолюби отримали осінні подарунки  – декоративні гарбузи після вдалого проходження інтелектуальної гри «Овочевий калейдоскоп».
В рамках гри до Дня захисника України педагогічні працівники закладу разом з вихованцями виготовили обереги у вигляді ангелів-охоронців, які передано воїнам АТО.
Після підведення підсумків, кожна команда отримала призове місце за кількістю балів та за швидкість проходження усіх модулів. Усім юним натуралістам було вручено сертифікати учасника гри «Паросток» та заохочувальні призи, які підготували педагогічні працівники Станції. Захід завершився обміном враженнями, пісенним марафоном «Україна – це ми!”.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар