Всеукраїнську ювілейну естафету «Стежками юннатівського руху» зустрічають юні натуралісти Одещини і вітають всю Україну з 95-річчям юннатівського руху! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Всеукраїнську ювілейну естафету «Стежками юннатівського руху» зустрічають юні натуралісти Одещини і вітають всю Україну з 95-річчям юннатівського руху!

95 років – це мало чи багато? Для історій нашої матінки Природи – це мить,  а для кожного з нас – це мільйони щасливих посмішок маленьких та не дуже дітлахів, що дізнаються щось нове про природу в колі друзів-однодумців. Це тисячі дослідницьких проєктів  та експериментів, опитів та спостережень. Сотні цікавих походів, екскурсій та занять, присвячених знайомству та вивченню навколишнього світу. 16-17 жовтня до Всеукраїнської ювілейної естафети «Стежками юннатівського руху»  приєдналася Одещина.

Слова привітань та вдячності від юних лісівників та аграріїв, любителів тварин, кулінарів та шанувальників  природничих традицій українського народу, пролунали від усіх куточків області з нагоди 95-річчя юннатівського руху в Україні. Щасливі усмішки та теплі побажання в привітаннях від юннатів освітлюють кожен день. Дарують натхнення та тепло своїх сердець. Привітання поважних представників обласного Департаменту освіти і науки дарують підтримку та впевненість у майбутньому.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар