22 листопада у Києві був проведений «Зелений Урок» для онкохворих дітей та дітей з багатодітних родин. | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває набір учнівської молоді різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** Триває Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 03-05 листопада 2020 року відбудеться фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» *** 03-13 листопада 2020 року - Науково-технічний конкурс «Еко-Техно Україна 2021» *** 05-08 листопада 2020 року буде проведено ІІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України *** 07-09 листопада 2020 року відбудеться Всеукраїнська ювілейна естафета "Стежками юннатівського руху" в НЕНЦ *** до 15 листопада 2020 року подання робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2021» (заочно) *** 16-27 листопада 2020 - Декада юннатівського вогника, присвячена 95-річчю юннатівського руху в Україні *** 18-20 листопада 2020 - Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» *** 2-3 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») ***


22 листопада у Києві був проведений «Зелений Урок» для онкохворих дітей та дітей з багатодітних родин.

В рамках оголошеного ООН міжнародного десятиріччя Програми дій «Вода для життя» та фестивалю «Здоров`я кожній родині!» 22 листопада у Києві, на озері Берізка в Гідропарку був проведений «Зелений Урок» для онкохворих дітей та дітей з багатодітних родин.

Организатори заходу: Національна екологічна Рада Украіни, ВГО «Асоціація риболовов України», Міжнародний благодійний фонд «КРАБ», Комісія з екополітики Київради, Головрибвод Агенства рибного господарства України, Комунальне підприємство «Плесо».

Головна мета цього заходу – соціальна адаптація і реабілітація дітей, що побороли або продовжують боротьбу з важкими хворобами. Для багатьох дітей даний фестиваль – чи не єдина можливість виїхати на природу. Адже для них поки що спілкування з нею обмежено вікнами лікарняних палат.

Для дітей з Києва, Луганська і Донецька, що знаходяться на лікуванні в Київському онкологічному Центрі, співробітниками Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України були підготовлені цікавинки про життєдальну стихію –воду, а також вікторини, загадки й навіть досліди і фокуси з водою. Нікого не залишило байдужим спілкування з тваринами міні-зоопарку, катання на конях, прогулянки біля озера Берізка.

Іхтіологи Укррибводу Агенства рибного господарства познайомили дітей з мешканцями природних вод України, а співробітники КП «Плесо» розповіли про столичні водойми та правила поведінки на воді.

Свято на природі завершилась традиційною смачною юшкою та чаєм з солодощами від Всеукраїнської громадської організації «Асоціація риболовов України».

DSC05566

1

3

DSC05565

DSC05584

DSC05585

DSC05588

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар