22 листопада у Києві був проведений «Зелений Урок» для онкохворих дітей та дітей з багатодітних родин. | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


22 листопада у Києві був проведений «Зелений Урок» для онкохворих дітей та дітей з багатодітних родин.

В рамках оголошеного ООН міжнародного десятиріччя Програми дій «Вода для життя» та фестивалю «Здоров`я кожній родині!» 22 листопада у Києві, на озері Берізка в Гідропарку був проведений «Зелений Урок» для онкохворих дітей та дітей з багатодітних родин.

Организатори заходу: Національна екологічна Рада Украіни, ВГО «Асоціація риболовов України», Міжнародний благодійний фонд «КРАБ», Комісія з екополітики Київради, Головрибвод Агенства рибного господарства України, Комунальне підприємство «Плесо».

Головна мета цього заходу – соціальна адаптація і реабілітація дітей, що побороли або продовжують боротьбу з важкими хворобами. Для багатьох дітей даний фестиваль – чи не єдина можливість виїхати на природу. Адже для них поки що спілкування з нею обмежено вікнами лікарняних палат.

Для дітей з Києва, Луганська і Донецька, що знаходяться на лікуванні в Київському онкологічному Центрі, співробітниками Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України були підготовлені цікавинки про життєдальну стихію –воду, а також вікторини, загадки й навіть досліди і фокуси з водою. Нікого не залишило байдужим спілкування з тваринами міні-зоопарку, катання на конях, прогулянки біля озера Берізка.

Іхтіологи Укррибводу Агенства рибного господарства познайомили дітей з мешканцями природних вод України, а співробітники КП «Плесо» розповіли про столичні водойми та правила поведінки на воді.

Свято на природі завершилась традиційною смачною юшкою та чаєм з солодощами від Всеукраїнської громадської організації «Асоціація риболовов України».

DSC05566

1

3

DSC05565

DSC05584

DSC05585

DSC05588

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар