Всеукраїнський зліт УВБ, трудових аграрних об’єднань | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 20 грудня 2020 року - 20 січня 2021 року - Всеукраїнський конкурс-виставка ”Новорічна композиція” *** 20 грудня 2020 року - 22 січня 2021 року - Всеукраїнський конкурс-виставка ”Український сувенір” *** 19-21 січня 2021 року Всеукраїнський турнір юних біологів «Neobio»(онлайн) *** 27-29 січня 2021 року Всеукраїнський турнір юних хіміків ім.В.В.Скопенка (дистанційно) *** до 23 січня 2021 року триває реєстрація на участь в XХV Білоруській конференції учнів *** 28 січня 2021 року Всеукраїнський семінар-практикум «Зимовий сад як дослідницька лабораторія оформлення інтер’єру в закладі освіти» (онлайн) *** 29 січня 2021 року Всеукраїнська нарада для заступників директорів з навчальної роботи закладів позашкільної освіти (онлайн) *** 09 до 12 лютого 2021 року Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму - вікова категорія 16-23 роки (дистанційно) *** до 15 лютого 2021 року Конкурс «Визнання – BIOLOGY TEACHER NENC» (заочно) *** 16 - 19 лютого 2021 року Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників (онлайн) *** до 20 лютого 2021 року термін надсилання завдань учасниками заочного етапу VІІІ Всеукраїнського турніру юних натуралістів *** 22 - 26 лютого 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів позашкільної освіти (дистанційно) *** 25 - 26 лютого 2021 року Всеукраїнський семінар-практикум (Великий біологічний колоквіум) для голів обласних методичних об'єднань біологічного напряму з теми «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології»(онлайн) *** Весняна сесія Природничої школи учнівської молоді (березень) *** 02 - 05 березня 2021 року ІІІ етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» (дистанційно) *** 09 - 12 березня 2021 року ХХ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт–2021» та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2021» (дистанційно) *** 17 - 19 березня 2021 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2021» (дистанційно) *** 22 - 26 березня 2021 року фінал Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань - 2021» (дистанційно) *** 22 - 26 березня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, керівників закладів позашкільної освіти (дистанційно) *** до 30 березня 2021 року - термін отримання матеріалів від учасників Науково-освітнього проєкту «Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди» (заочно) *** 14-16 квітня 2021 року Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергозбереження “Енергія і середовище” (очно) *** до 16 квітня 2021 року - подання конкурсних робіт на ІV Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18 - 22 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно)


Всеукраїнський зліт УВБ, трудових аграрних об’єднань

2 грудня

захист науково-дослідницьких робіт по секціях

09:30
Відеозапис: https://youtu.be/Iq1AW4d5PFw

2 грудня (продовження)

захист науково-дослідницьких робіт по секціях

14:00  
Відеозапис: https://youtu.be/o0iEChBuFqQ

3 грудня

Виставка-презентація “Щедрість рідної Землі”

09:30

  1. Команда Мар’їнської районної станції юних натуралістів Донецької області (Тарасенко Аліна, Честа Дарина, Омелич Вікторія).
  2. Команда учнівського виробничого об’єднання «Трудівник» Новотроянівського навчально-виховного комплексу Болградського району Одеської області (Мінжирян Валентин, Мандажи Петро, Ніколаєв Анатолій, Григор’єв Данило).
  3. Команда Комунального закладу освіти «Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради, еколого-натуралістичний гурток «Дивосвіт» Дніпропетровської області (Калетнік Маргарита, Таранченко Андрій, Філіпова Анастасія).
  4. Команда Ямпільської районної станції юних натуралістів Сумської області (Родінка Євгенія, Марчук Катерина, Тарануха Єлизавета).
  5. Команда Комунального закладу «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» Василівського району Запорізької області (Ємельянова Вікторія, Приходько Марія, Леонова Вікторія).
  6. Команда Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області (Бодачевська Олександра, Панюшкіна Вероніка, Шевченко Анастасія).
  7. Команда Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області (Мохонько Дар’я, Черноіваненко Ірина, Прядко Антон).
  8. Команда Комунального опорного навчального закладу «Краснопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської сільської ради Гайсинського району Вінницької області» (Буран Яна, Коломієць Мирослава, Чарська Вікторія).
  9. Команда Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (Каденко Богдан, Шупта Ангеліна, Миськ Яна).

Відеозапис: https://youtu.be/YzfvaDdBzx8

3 грудня (продовження)

Виставка-презентація “Щедрість рідної Землі”

14:00 

  1. Команда Жукотинської гімназії Коршівської ОТГ Коломойського району Івано-Франківської області (Генник Інна, Гнатюк Аліна, Гнатюк Марія, Ткачук Надія).
  2. Команда Репужинецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Заставнівського району Чернівецької області (Голіната Антоніна, Фалибога Адріана, Палій Вікторія).
  3. Команда трудового аграрного об’єднання «Юність» Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. В.К. Липинського Локачинського району Волинської області (Меленчук Анна, Королюк Петро, Шевчук Катерина).
  4. Команда Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради (Пильник Максим, Чекиш Тетяна, Картель Ірина).
  5. Команда Ягнятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинського району Житомирської області (Табачук Анна, Дятел Ірина, Міняйло Ірина).
  6. Команда Комунального закладу «Утківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Мереф’янської міської ради Харківської області (Журавльова Вікторія, Ласка Даніїл, Пустирьова Поліна, Фурсова Олена).
  7. Команда Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Миколаївської області (Ющенко Сабріна, Мерзлікєна Марія).
  8. Команда Комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (Бобровська Аліна, Карпенко Софія, Тимощук Софія).
  9. Команда Старунського навчально-виховного комплексу Богородчанської районної ради Івано-Франківської області (Дребот Вікторія, Писклинець Анастасія, Шимонівська Галина, Остащук Євгенія).
  10. Команда центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді м. Миргород Полтавської області (Тузенко Анастасія, Корсун Олександра).
  11. Команда Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (Богуцька Вікторія, Ракоча Юлія, Шинкаренко Василина).
  12. Команда Хмельницької області.

Відеозапис: https://youtu.be/7zBruMhc86Q

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар