![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC06871-300x225.jpg)
Невід’ємною частиною нашого життя є птахи. Зимова пора – найскладніший період в житті і серйозне випробовування для пернатих, вони потребують нашої допомоги. Зимова підгодівля птахів – досить стара традиція. Першими «ініціаторами» її були самі ж птахи. Вони швидко засвоїли,що біля людських помешкань можна дечим смачним поживитися.
8 грудня 2020 року вихованці гуртків комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» долучилися до загальнодержавної акції «Нагодуй птахів взимку», яку ініціювало державне агентство лісових ресурсів України, а Державні лісогосподарські підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства виготовили та передали 10 годівниць, які вихованці вивісили у саду ЛОЦЕНТУМ, на території Стрийського парку та в школах, на базах яких наші педагоги ведуть гурткову роботу.
Юні друзі! Щоб зимова підгодівля не перетворилася у чергову піар-кампанію, ми повинні пам’ятати: ЗИМУЮЧИХ ПТАХІВ ПІДГОДОВУВАТИ ПОТРІБНО РЕГУЛЯРНО! Від цього залежить, скільки птахів зможе пережити сувору зиму