„Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” провів заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


„Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” провів заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи

Відповідно до Указу Президента України від 09 листопада 2015 року №633/2015 „Про відзначення у 2015 році Дня Гідності і Свободи” 19 листопада 2015 року на базі комунального закладу освіти „Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі – КЗО „ОЕНЦДУМ”) було проведено захід, присвячений подіям Євромайдану-2014 року та Помаранчевої революції 2004.

На заході були присутні 30 юннатів КЗО „ОЕНЦДУМ”, учні 9 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа №76” Дніпропетровської міської ради.

Вихованці познайомилися з визначними подіями Помаранчевої революції 2004 року та Євромайдану 2013 – 2014 років.

Майдан. Початок подій.

Майдан. Початок подій.

Розповідь  про події майдану 2014

Розповідь про події майдану 2014

Розповідь про цінності Помаранчевої революції

Розповідь про цінності Помаранчевої революції

Було оформлено виставку „Україна – територія гідності і свободи”.

Виставка присвячена дню гідності і свободи

Виставка присвячена дню гідності і свободи

Звучали вірші та пісні Анастасії Дмитрук, грала класична музика.

Завдяки документальним відеоматеріалам було відтворено хронологію подій на Майдані. Нікого не залишили байдужими долі людей, які ціною життя вибороли право народу на гідність та свободу.

Діти усвідомили, що на Майдані виник образ українського суспільства небаченого рівня самоорганізації та солідарності, хоча воно було вкрай порізнене в ідеологічному, мовному, культурному, релігійному та класовому плані, але єдині в головному – прагененні жити гідно і вільно.

Революції цінностей, жертовності, величі людського духу, віри в непереможну силу українського народу – такими залишаться вони в свідомості вихованців завдяки проведеному заходу.

Заступник директора з ВР М.Б.Кузьменко

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар