Відбувся обласний семінар для вчителів біології, екології та керівників гуртків еколого-натуралістичного напряму | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 26 - 28 серпня 2021 року Всеукраїнська науково-педагогічна конференція *** 05 - 07 жовтня 2021 року фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 18 - 22 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно) *** 19 - 21 жовтня 2021 року фінал Всеукраїнського екологічного хакатону для учнівської молоді «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (м.Хмельницький) *** 19 - 21 жовтня 2021 року фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти (очно) *** 19 - 21 жовтня 2021 року Всеукраїнська виставка досягнень юних натуралістів «Виставковий павільйон НЕНЦ»(очно)


Відбувся обласний семінар для вчителів біології, екології та керівників гуртків еколого-натуралістичного напряму

У березні 2020 року на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді була створена лабораторія агроекологічних досліджень. Це тимчасовий науково-дослідний підрозділ, що діє на громадських засадах у структурі науково-методичного забезпечення здійснення інноваційної освітньої діяльності та поглибленої науково-дослідної підготовки педагогів області до проведення агроекологічних досліджень.

Лабораторія агроекологічних досліджень запровадила «Школу органічного землеробства», якою заплановано проведення 4 модулів навчання у формі науково-практичних і методичних конференцій, методологічних і практичних семінарів, педагогічних читань і форумів, презентаційних лекцій і навчальних і виховних занять з агроекології.

З метою підвищення ефективності та якості дослідницької роботи в закладах загальної середньої та позашкільної освіти, 24 лютого 2021 року на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради проведено другий модуль «Біопрепарати на основі ЕМ-технологій для вирощування плодово-ягідних та овочевих культур».

В заході  взяли участь 37 педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Дубенського, Рівненського, Сарненського, Вараського районів та міста Рівного. До участі в семінарі  долучилися педагоги закладів освіти об’єднаних територіальних громад Боремельської сільської ради, Ярославицької сільської ради, Рафалівської сільської ради Вараського району, Рокитнівської селищної ради, Шпанівської сільської ради Рівненського району.

БОБРОВСЬКА Валентина, завідувач відділу біології та валеології комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, ознайомила педагогів з розвитком органічного землеробства в Україні та із проблемою залучення вчителів біології, екології та керівників гуртків еколого-натуралістичного напрямку до вирішення агроекологічних проблем на регіональному рівні. Також вона розповіла про ефективність використання вологоутримуючої бентонітної суміші та ЕМ-препаратів на теплих грядках Розума у комунальному закладі «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради

РАЙКО Дмитро, виробник біопрепаратів для клубу органічного землеробства, розповів про біорозчини та емочки-бокаші, які містять комплекс живих культур мікроорганізмів. Ці препарати активізують природні біологічниі процеси в ґрунті, відновлюють баланс поживних речовин, також нормалізується робота живих організмів, відбувається приріст гумусу і, як результат, — підвищення врожайності сільськогосподарських культур.

ОЛІФЕРЧУК Вікторія, доцент кафедри екології Національного лісотехнічного університету України, розповіла про Міковітал, який є мікоризним препаратом на основі грибниці чорного трюфеля, який є основою відновлення ґрунтів,

ТРОХИМЧУК Ірина, доцент кафедри біології та здоров’я людини Рівненського державного гуманітарного університету, поділилася досвідом внесення ЕМ-препаратів у теплі грядки на власній присадибній ділянці для прискорення ферментації органічних залишків.

На закінчення семінару проведено круглий стіл, на якому учасники поділилися досвідом використання біопрепаратів, обговорили перспективи подальшої співпраці. Всі учасники отримали сертифікати.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар