Конкурс «Визнання – BIOLOGY TEACHER NENC» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Конкурс «Визнання – BIOLOGY TEACHER NENC»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді створює широку освітню платформу пізнавальних, науково-дослідницьких та творчих можливостей. У Плані Всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів у 2020 році було запропоновано 96 різноманітних освітніх ініціатив, спрямованих на розвиток талановитої молоді.

Здобутки учнів не можливі без наставництва креативних, особисто успішних, мобільних і творчих педагогів. І їхні зусилля варті того, аби бути визнаними.

Тому вдруге Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводить конкурс «Визнання – BIOLOGY TEACHER NENC».

Ця щорічна винагорода — для вчителів біології та педагогічних працівників творчих учнівських об’єднань біологічного профілю, які беруть участь у різноманітних заходах НЕНЦ, залучаючи своїх учнів чи вихованців до дослідницької та творчої діяльності.

Цей конкурс покликаний підняти престиж і популяризувати професію педагога в Україні та надихнути педагогічних працівників на подальшу співпрацю з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді.

Цього року для участі у конкурсі зареєструвалися 64 педагоги закладів загальної середньої та позашкільної освіти України з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької та Чернігівської областей.

Учасниками конкурсу стали вчителі з 23 різних закладів загальної середньої освіти та педагоги з 16 закладів позашкільної освіти.

Переможцями конкурсу «Визнання – BIOLOGY TEACHER NENC» стали:

у номінації – кращі у науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських конкурсах

Кузьмінська Валентина Василівна, методист, керівник гуртків комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

у номінації – кращі у творчих конкурсах

Петрова Світлана Василівна, заступник директора комунального закладу «Луганський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

у номінації – кращі у науково-методичних конкурсах і методичних заходах

Хлус Лариса Миколаївна, методист, керівник гуртків комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

у номінації – за підтримку найкращім мотиваційним листом свого  вихованця

Мигун Павло Петрович, завідуючий відділом біології та сільського господарства, керівник гуртків-методист Вінницької обласної станції юних натуралістів.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар