Тиждень профорієнтації у КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 17-19 серпня 2022 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (змішана форма) *** серпень-вересень 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (дистанційно) *** вересень-жовтень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (про форму проведення буде додаткове повідомлення) *** 17-24 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


Тиждень профорієнтації у КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради

У комунальному закладі «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради пройшов тиждень профорієнтації, який організовували з метою ознайомлення учнів з професіями та правилами вибору професії, виховання спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення, формування вміння зіставляти здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.

В заходах, передбачених планом проведення тижня профорієнтації, взяли участь вихованці усіх гуртків закладу. Юннати мали змогу ознайомитись з широким колом професій, пов’язаних з діяльністю Станції юних натуралістів, за допомогою газети «Вітрина професій».

Юні природолюби збагатили свої знання про різноманітний світ професій під час бесід «Пасічник – професія цікава, «Цікава наука кінологія», «Професія флорист-дизайнер», «Знайомство з професіями – флорист, квітникар», «Професія – зоолог». Діти ознайомились з особливостями професій та закладами, де можна їх здобути.

Зацікавлення у дітей викликали ігри «Світ професій», «Відгадай професію». Юннати довідались про професії біологічного спрямування, їх особливості і можливості працевлаштування за обраним фахом. Діти отримали інформацію щодо особливостей професійної діяльності біологів, хіміків, агрономів та як спрямувати себе на вибір майбутньої професії і як не помилитись у виборі під час пізнавальної гри «Подорож у світ професій аграрного профілю».

Активно долучились гуртківці Станції до майстер-класів «Листівка в техніці орігамі», «Виготовлення вітальних листівок», «Виготовлення сувенірів», «Браслети своїми руками». Діти переглянули мультфільм «Всі професії потрібні, всі професії важливі».

На екскурсіях в квіткову та овочеву теплиці діти ознайомились з колекцією кімнатних рослин і овочевими культурами, довідались про особливості професій квітникаря-аранжувальника та агронома.

В рамках відзначення Всесвітнього дня дикої природи, підтримки збереження та сталого використання лісової дикої природи та екосистем проведено інформаційні бесіди щодо професій еколога, зоолога.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар