17 грудня 2015 р. в гості до вихованців Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді завітав Святий Миколай | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


17 грудня 2015 р. в гості до вихованців Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді завітав Святий Миколай

17 грудня 2015 р. в гості до вихованців Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді завітав Святий Миколай.

В ці святкові дні українці очікують в гості святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями цей святий спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість. Та найбільше на Миколая чекають діти.

Педагоги Центру спільно з батьками організували для вихованців навчального закладу літературну композицію зустрічі Миколая Чудотворця, який побажав дітям здоров’я, щастя, миру, добробуту та подарував солодощі.

DSC_1762

DSC_1801

DSC_1817

DSC_1826

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар