ВИВЧЕННЯ ОСНОВ АГРОНОМІЇ В НАЦІОНАЛЬНОМУ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОМУ ЦЕНТРІ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


ВИВЧЕННЯ ОСНОВ АГРОНОМІЇ В НАЦІОНАЛЬНОМУ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОМУ ЦЕНТРІ

21 ТРАВНЯ 2021 РОКУ ВИХОВАНЦІ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОГО ЦЕНТРУ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЗА СПРИЯННЯ ФАХІВЦІВ КОМПАНІЇ «СИНГЕНТА» ПРОВЕЛИ ЗАКЛАДАННЯ ПОЛЬОВИХ ДОСЛІДІВ З ВИВЧЕННЯ СУЧАСНИХ ГІБРИДІВ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР НА НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНІЙ ДІЛЯНЦІ.

Цей дослідницький захід проводиться щорічно в рамках програми запровадження STEM-освіти з агробіологічного профілю та є однією з освітніх ініціатив компанії для реалізації Українського пакту заради молоді, організатором якого виступив Центр «Розвиток КСВ». Учасниками дослідницького проєкту стали вихованці НЕНЦ, учні 8 – 10-х класів спеціалізованої школи №2 ім. Дмитра Карбишева м. Києва.

Під час заходу було проведено практичні заняття, на яких учні ознайомилися з сучасними технологіями вирощування овочевих культур, а також узяли участь у процесі закладання дослідів: розмічали дослідні ділянки та висаджували розсаду овочевих культур.

Компанія «Сингента» сприяла створенню необхідних умов для проведення дослідницької роботи учнів, забезпечивши:

  • крапельне зрошування;
  • вирощування та підготовку розсади;
  • наявність засобів захисту рослин, інструментів та матеріалів для висаджування розсади.

Учасники дослідницького проєкту висловили щиру подяку компанії «Сингента» та Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді за високий рівень організації та проведення заходу. Цей проєкт розраховано на довгострокову співпрацю і розширення прикладних напрямків розвитку в рамках програми еколого-натуралістичного центру та має на меті об’єднати зусилля бізнесу і науки заради талановитої української молоді.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар