У Львівському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості проведено свято дитинства | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


У Львівському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості проведено свято дитинства

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначається радісне свято – День захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української дітвори, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Сьогодні, як і кожного року, комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» для дітей міста та вихованців Центру провів обласний конкурс «Природа навколо нас», приурочений Міжнародному дню захисту дітей.

Конкурс проводився за номінаціями:

– Вироби з пластиліну «Персонажі казок»
– Художній малюнок «Моя улюблена тваринка»

– Малюнок на асфальті «Нема ріднішої землі»

– Екологічна вікторина «Що? Де? Коли?»

Переможці конкурсу отримали дипломи департаменту освіти і науки Львівської державної адміністрації та подарунки від Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Гості свята мали змогу оглянути постійно діючу еколого-освітню  виставку «Планета ЗОО» закладу, теплицю та навчально-дослідну земельну ділянку закладу.

Подорож до Країни Дитинства завершився щасливими дитячими посмішками. Бажаємо усім діткам рости здоровими, добрими, талановитими, завжди усміхненими та впевнено дивитись у майбутнє! Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях вбачаємо продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Цей день – нагадування суспільству про необхідність поважати права дитини, що є умовою для формування справедливого, гуманного соціуму, добробуту в ньому.

Вихованці гуртків «Природа рідного краю», «Природа, фантазія, творчість», «Флористика і фітодизайн інтер’єру» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичного центру учнівської молоді», які працюють на базі Стричівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва Новояворівської міської ради, долучилися до Всеукраїнського юннатівського челенджу приуроченого до Міжнародного дня захисту дітей.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар