Літня школа «Дивосвіт» в КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Літня школа «Дивосвіт» в КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»

Літо – це період, коли діти мають змогу наповнити своє життя цікавими зустрічами, пізнавальними заняттями, коли появляється унікальна можливість розвитку їх творчих здібностей, уподобань; можливість з користю провести змістовне довкілля. В червні 2021 року на базі КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» для вихованців творчих учнівських об’єднань проведена літня школа «Дивосвіт».
Для дітей педагоги Центру провели: заняття-тренінг «Давайте познайомимось»; екскурсію еколого – освітньою виставкою «Планета ЗОО»; ознайомлення з рослинами на навчально – дослідній земельній ділянці, в теплиці; вікторину «Загадковий світ природи»; колективний малюнок на полотні «Моя Україна»; майстер-клас з виготовлення квітів із гофрованого паперу «Солодка квіточка»; майстер-клас з витинанки, з бісероплетіння; рухливі ігри на свіжому повітрі.
Вихованці КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» із захопленням взяли участь у майстер-класі з фотомайстерності, який провела керівник гуртка «Юні фотонатуралісти» Марія Піх. Вона розкрила дітям практичні таємниці майстерності та продемонструвала роботу фотографа з моделлю (об’єктом) під час фото-зйомки.
Для дітей провела заняття «Річки нашого краю. Забруднення водойм» методист ЛОЦЕНТУМ Оксана Корнацька, на якому вихованці Центру досліджували якість води з джерела, криниці та водопроводу на вміст шкідливих речовин. Найчистішою виявилася вода з водопроводу.
В рамках школи Дивосвіт педагоги реалізовували Міжнародний Польсько-український проєкт про Цілі сталого розвитку, використовуючи матеріали, надані організаторами. Увагу вихованців концентрували на декількох цілях: відповідальне споживання та сталий розвиток, гендерна рівність, а також мир та справедливість. Діти слухали казки та виконували завдання, передбачені проєктом.
Завершилася робота літньої школи «Дивосвіт» екскурсією в Стрийський парк – один з найгарніших парків Львова. Діти любувалися його мальовничими краєвидами, озером з лебедями, цікавими пам'ятниками, багатою колекцією рослин: екзотичниими деревами, кущами з різних частин світу.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар