Завершився Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** вересень 2025 року – червень 2027 року - реалізація Всеукраїнського просвітницько-інформаційного проєкту «ЛісОСВІТА: навчай-надихай-захищай!» (дистанційно) *** 02 - 18 червня 2026 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2026 році *** 27 - 28 серпня 2026 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 23 - 25 вересня 2026 року - фінал Європейського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» (онлайн) *** до 25 вересня 2026 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс робіт юних фото- та відеоаматорів, блогерів «Моя країна – Україна!», присвячений Дню Незалежності України (заочно) *** 27 - 29 жовтня 2026 року -фінал Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти (онлайн) *** жовтень-листопад 2026 року - фінал Всеукраїнського фестивалю екзотичних рослин «Exotic Flora Fest» (очно) *** до 5 листопада 2026 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс для закладів дошкільної освіти та інших інституцій дошкільного дитинства «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** 10 - 30 листопада 2026 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** до 15 листопада 2026 року - подання матеріалів до Всеукраїнського конкурсу «Птах року 2026: Лиска» (заочно) *** до 30 листопада 2026 року - подання матеріалів на участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2026 році (заочно) *** грудень 2026 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» у 2026 році (заочно) ***


Завершився Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій

З 12 по 15 червня 2021 року на базі Всеукраїнського профільного табору «Юннат» Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді був проведений Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій.

Фестиваль проводився з метою:

  • виховання любові до рідної землі, родини, свого народу, Батьківщини;

  • формування національної свідомості;
  • культивування кращих рис української ментальності: працелюбності, індивідуальної свободи, глибокого зв’язку з природою тощо;
  • виховання бережливого ставлення до національного багатства країни: мови, культури, традицій;
  • формування готовності до творчої праці на благо людей, подвигу в ім’я процвітання держави;
  • формування відповідальності за долю Батьківщини;
  • виховання громадянського обов’язку перед країною, суспільством;
  • формування політичної культури;
  • вироблення та дотримання етики міжнаціональних відносин.

Розпочався фестиваль з урочистостей. Спочатку школярів привітав директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України, доктор педагогічних наук, професор Вербицький Володимир Валентинович. До учасників організаційно-масового заходу звернулась відома волонтерка, поетеса, дитяча письменниця, учасниця Революції Гідності Світлана Касьяненко. Теплі вітальні слова до учасників фестивалю прозвучали з уст Павла Петровича Мигуна, завідувача відділу біології та сільського господарства Вінницької станції юних натуралістів, учасника війни на сході України. А родзинкою вечора першого дня стала цікава шоу-програма “Хімічний квест” від Музею сучасної науки і техніки “Експериментаніум”.

Згідно з програмою заходу були проведені майстер-клас з мистецтва фотографії від Абсурдова Руслана, майстер-класи з традиційного ужиткового мистецтва, діти писали листи, плели сітки для наших воїнів та відвідали головний корпус Національного еколого-натуралістичного центру.

Учасники Фестивалю побували у Національному музеї історії України, а також сходили на мультик до Дитячого кінотеатру “Кадр”.

Особливо зворушливим було закриття заходу. Всі делегації залучились до цього дійства. Дітлахи підготували невеликий концерт з піснями, танцями та віршами.

За активну громадянську і життєву позицію, досягнення у сфері патріотичної роботи, оригінальне та креативне висвітлення національно-патріотичної діяльності кожна дитини була нагороджена грамотою і подарунком. Окремо була висловлена подяка керівникам: за підготовку команд до участі у Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій, громадянську позицію і високі досягнення у сфері патріотичного виховання учнівської молоді.

І наостанок: ми не говоримо вам “прощавайте”, а “до нових зустрічей”!

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар