Відкриття Всеукраїнського форуму юних екологів та аграріїв | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** запрошуємо молодь до участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань» 2021/2022 навчального року *** 25 - 27 жовтня 2021 року Всеукраїнський зліт юних гідрометеорологів *** 25 - 29 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно) *** 28 - 30 жовтня 2021 р. Всеукраїнський зліт юних тераріумістів *** 08-12 листопада - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2021/2022 навчальному році (очно, або дистанційно) *** 12-14 листопада 2021 року - друга (заключна) сесія Всеукраїнської школи методиста закладу позашкільної освіти (за змішаною формою проведення) *** 16-18 листопада 2021 року фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (очно, або дистанційно) **** до 15 грудня 2021 року триває відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» 2021/2022 навчального року (заочно)


Відкриття Всеукраїнського форуму юних екологів та аграріїв

14 вересня розпочався Всеукраїнський форум юних екологів та аграріїв, що в цьому році проходить під гаслом «Збережемо Україну разом!» та присвячений 30-річчу Незалежності України.

Організаторами Форуму є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, Український дитячий центр «Молода гвардія» та Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання, за підтримки Міністерства освіти і науки та Міністерства соціальної політики України, Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

Під час відкриття Форуму учасників вітали заступник директора Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання з навчально-виховної роботи еколого-натуралістичного підрозділу Валентина Галюткіна та заступник генерального директора Українського дитячого центру «Молода гвардія» з виховної роботи Наталя Абрамова. Також у залі лунали українські пісні та вірші у виконанні учасників форуму.

Першим випробуванням для юних екологів та аграріїв стало завдання з побудови дружніх стосунків з навколишнім середовищем. А саме інтелектуально-ігрова програма «Відкрий для себе ліс» який підготували педагоги Одеським еколого-натуралістичним центром «Афаліна». Під час заходу діти приєдналися до акції «Віддай голос за збереження старих лісів», та поповнили свої знання про важливість збереження лісу, його вплив на зменшення негативних змін клімату, небезпеку вирубування дерев.

Під час гри учасників форуму поділили на 10 команд. Всі завдання були присвячені лісам України, їх рослинному та тваринному світам. Учасники в ігровій формі перевіряли свої знання, та мали змогу пізнати щось нове. Робота в командах вчила дітей навичкам обговорення поставлених питань, пошуку правильних відповідей та вмінню враховувати думку інших. Гра проходила емоційно, весело і, водночас, команди працювали зосереджено та злагоджено. Команда «4 елемент» набрала найбільшу кількість балів та посіла перше місце.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар