Напередодні новорічних і різдвяних свят Донецький обласний еколого-натуралістичний центр проводить обласну виставку-конкурс різдвяних композицій «Вифлеємська зірка».
Метою виставки є формування та розвиток творчих здібностей дітей та молоді, вивчення народних традицій та культури різдвяної символіки.
Дисплея працює на базі Краматорської міської дитячої бібліотеки імені Пушкіна. Тут представлені понад півсотні робіт, які створили діти власними руками. Кожна робота просто витвір мистецтва. Це і новорічні ялинки з різних підручних матеріалів: стрічок, ниток, пластикових пляшок, кавових зерен і навіть макаронів, та різдвяні віночки, і картинні композиції і вітальні листівки. Роботи юних майстрів – переможців районних та міських етапів конкурсу з Добропілля, Красного Лиману, Красноармійська, Мар’їнського району, Краматорська, Слов’янська будуть експонуватися до 20 січня.
Показ буде цікавий як дітям так і дорослим. А для любителів рукоділля вона стане справжнім сюрпризом, тому що навіть просто оглядаючи експозицію, можна отримати великий заряд натхнення для власного хобі і підвищити творчий настрій. Предмети, зроблені з любов’ю, зберігають душевне тепло, не кажучи вже про те, що процес їх створення подарує святковий настрій всій родині.