Вихованці НЕНЦ долучилися до Всесвітнього дня прибирання | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** запрошуємо молодь до участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань» 2021/2022 навчального року *** 25 - 27 жовтня 2021 року Всеукраїнський зліт юних гідрометеорологів *** 25 - 29 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно) *** 28 - 30 жовтня 2021 р. Всеукраїнський зліт юних тераріумістів *** 08-12 листопада - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2021/2022 навчальному році (очно, або дистанційно) *** 12-14 листопада 2021 року - друга (заключна) сесія Всеукраїнської школи методиста закладу позашкільної освіти (за змішаною формою проведення) *** 16-18 листопада 2021 року фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (очно, або дистанційно) **** до 15 грудня 2021 року триває відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» 2021/2022 навчального року (заочно)


Вихованці НЕНЦ долучилися до Всесвітнього дня прибирання

18 вересня 2021 року – Міжнародна акція «Всесвітній день прибирання», яка об’єднує понад 20 мільйонів людей у 180 країнах, і Україна є частиною цієї акції світового масштабу. Цього дня волонтери та партнери по всьому світу знову зібралися разом, щоб позбавити нашу планету від сміття – прибираючи сміття та некеровані відходи з наших пляжів, річок, лісів та вулиць.

Вихованці Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України також долучилися до цієї Акції. Дітям показали відео, в якому розповіли, чому потрібно позбавлятися від сміття на вулицях, в лісах, річках, парках, як правильно та для чого його сортувати, скільки років розкладаються пластик, метал, папір і органічні відходи та навіщо батарейки здають на утилізацію.

Для вихованців НЕНЦ був розроблений квест «Збирання та сортування сміття». Таким чином, через ігрову технологію діти долучилися до важливої справи. Під час гри вихованців поділили на дві команди. Всі завдання були присвячені одній важливій справі — очищенню нашої планети від сміття. Учасники в ігровій формі перевіряли свої знання та мали змогу пізнати щось нове. Робота в командах навчила дітей навичкам обговорення поставлених питань, пошуку правильних відповідей та вмінню враховувати думку інших. Гра проходила емоційно, весело і, водночас команди працювали зосереджено та злагоджено. Вихованці збирали сміття та вчилися правильно його сортувати. І на закінчення Акції вихованці мали змогу покататися на SEGWAY по території НЕНЦ.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар