«День Позашкілля – 2021». Вітаємо зі святом! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


«День Позашкілля – 2021». Вітаємо зі святом!

25 вересня 2021 р. освітяни відзначають «День Позашкілля».

Позашкільна освіта займає вагоме місце в системі безперервної освіти і є невід’ємною й унікальною її ланкою, головна мета якої – створення умов для розвитку творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей, учнівської молоді у вільний від навчання час.

Гуртки еколого-натуралістичного напряму допомагають дитині у розвитку особистості, її самореалізації та професійному самовизначенні.

Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає і формує українську юнь, а тому – цікаво, захопливо, емоційно й корисно.

Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості.

Саме у позашкільному закладі вихованці розвивають здібності і таланти, формують патріотичні почуття, готуються до життя в сучасних умовах, завдяки співпраці з місцевими органами управління освітою та об’єднаних територіальних громад.

Прикладом  позашкільного закладу, що формує екологічну культуру та свідомість, любов до природи рідного краю   є Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, в якому 1025 вихованців здобувають позашкільну освіту в таких напрямах:

 • Екологічному (Рослини – символи України, Юні друзі природи, Дивосвіт навколо нас, Природа рідного краю)
 • Біологічному (Юний хімік)
 • Квітникарстві (Юні квітникарі-аранжувальники, Фітодизайн)
 • Зоологічному (Любителі домашніх тварин, Юні акваріумісти, Юні зоологи)
 • Аграрному (Юні рослинники, Юні фермери)
 • Художньо-естетичному (Писанкарство).

Заклад виступає осередком еколого-просвітницької та природоохоронної роботи з дітьми. Наші педагоги і вихованці – це велика та дружня родина креативних, талановитих, обдарованих.

Кожного дня ми творчо підходимо до своєї роботи, з повагою та любов’ю працюємо з дітьми, плекаємо творчу, інтелектуальну, духовну і фізично-розвинену особистість, підтримуємо та розвиваємо юні обдарування.

Шановні батьки! Відвідуючи наш заклад ваша дитина отримає можливість відкрити нові таланти чи розвинути вже існуючі у неї здібності.

Бажаємо міцного здоров’я вихованцям, любові, терпіння і мудрості педагогам, миру і злагоди Україні!!!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар • bajak Scatter
 • turbox500
 • mariaTogel
 • turbox1000
 • ngopibet
 • imbaslot