«День Позашкілля – 2021». Вітаємо зі святом! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


«День Позашкілля – 2021». Вітаємо зі святом!

25 вересня 2021 р. освітяни відзначають «День Позашкілля».

Позашкільна освіта займає вагоме місце в системі безперервної освіти і є невід’ємною й унікальною її ланкою, головна мета якої – створення умов для розвитку творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей, учнівської молоді у вільний від навчання час.

Гуртки еколого-натуралістичного напряму допомагають дитині у розвитку особистості, її самореалізації та професійному самовизначенні.

Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає і формує українську юнь, а тому – цікаво, захопливо, емоційно й корисно.

Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості.

Саме у позашкільному закладі вихованці розвивають здібності і таланти, формують патріотичні почуття, готуються до життя в сучасних умовах, завдяки співпраці з місцевими органами управління освітою та об’єднаних територіальних громад.

Прикладом  позашкільного закладу, що формує екологічну культуру та свідомість, любов до природи рідного краю   є Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, в якому 1025 вихованців здобувають позашкільну освіту в таких напрямах:

  • Екологічному (Рослини – символи України, Юні друзі природи, Дивосвіт навколо нас, Природа рідного краю)
  • Біологічному (Юний хімік)
  • Квітникарстві (Юні квітникарі-аранжувальники, Фітодизайн)
  • Зоологічному (Любителі домашніх тварин, Юні акваріумісти, Юні зоологи)
  • Аграрному (Юні рослинники, Юні фермери)
  • Художньо-естетичному (Писанкарство).

Заклад виступає осередком еколого-просвітницької та природоохоронної роботи з дітьми. Наші педагоги і вихованці – це велика та дружня родина креативних, талановитих, обдарованих.

Кожного дня ми творчо підходимо до своєї роботи, з повагою та любов’ю працюємо з дітьми, плекаємо творчу, інтелектуальну, духовну і фізично-розвинену особистість, підтримуємо та розвиваємо юні обдарування.

Шановні батьки! Відвідуючи наш заклад ваша дитина отримає можливість відкрити нові таланти чи розвинути вже існуючі у неї здібності.

Бажаємо міцного здоров’я вихованцям, любові, терпіння і мудрості педагогам, миру і злагоди Україні!!!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар