«День Позашкілля – 2021». Вітаємо зі святом! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


«День Позашкілля – 2021». Вітаємо зі святом!

25 вересня 2021 р. освітяни відзначають «День Позашкілля».

Позашкільна освіта займає вагоме місце в системі безперервної освіти і є невід’ємною й унікальною її ланкою, головна мета якої – створення умов для розвитку творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей, учнівської молоді у вільний від навчання час.

Гуртки еколого-натуралістичного напряму допомагають дитині у розвитку особистості, її самореалізації та професійному самовизначенні.

Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає і формує українську юнь, а тому – цікаво, захопливо, емоційно й корисно.

Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості.

Саме у позашкільному закладі вихованці розвивають здібності і таланти, формують патріотичні почуття, готуються до життя в сучасних умовах, завдяки співпраці з місцевими органами управління освітою та об’єднаних територіальних громад.

Прикладом  позашкільного закладу, що формує екологічну культуру та свідомість, любов до природи рідного краю   є Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, в якому 1025 вихованців здобувають позашкільну освіту в таких напрямах:

  • Екологічному (Рослини – символи України, Юні друзі природи, Дивосвіт навколо нас, Природа рідного краю)
  • Біологічному (Юний хімік)
  • Квітникарстві (Юні квітникарі-аранжувальники, Фітодизайн)
  • Зоологічному (Любителі домашніх тварин, Юні акваріумісти, Юні зоологи)
  • Аграрному (Юні рослинники, Юні фермери)
  • Художньо-естетичному (Писанкарство).

Заклад виступає осередком еколого-просвітницької та природоохоронної роботи з дітьми. Наші педагоги і вихованці – це велика та дружня родина креативних, талановитих, обдарованих.

Кожного дня ми творчо підходимо до своєї роботи, з повагою та любов’ю працюємо з дітьми, плекаємо творчу, інтелектуальну, духовну і фізично-розвинену особистість, підтримуємо та розвиваємо юні обдарування.

Шановні батьки! Відвідуючи наш заклад ваша дитина отримає можливість відкрити нові таланти чи розвинути вже існуючі у неї здібності.

Бажаємо міцного здоров’я вихованцям, любові, терпіння і мудрості педагогам, миру і злагоди Україні!!!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар