![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/264207816_980179455913399_344356296484431994_n.jpg)
06 грудня громада країни відзначала День збройних сил України. Юннати Херсонщини не залишились осторонь цієї почесної справи. Протягом останніх років, традиційно створюють власноруч подарунки для воїнів, що захищають наші кордони.
Вихованці гуртків «Юні флористи» комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра ВІТРЕНКО) за допомогою керівниці гуртків Лариси КАМИШЕНКО виготовили 20 оберегів «Янгол для воїна». Всі вироби урочисто передані волонтерам які відправлять подарунки воїнам.
Також було проведено для вихованців гуртка «Творча майстерня креатив» (керівниця Ірина АЛЬОНОВА) виховний захід «З Україною назавжди» у форматі круглого столу.
Гостями були: Оксана ПОГОМІЙ – депутатка Херсонської міської ради, волонтерка, Вадим КЛЮЄВ та Станіслав КУЗНЕЦОВ – військовослужбовці 21 батальйону Сармат Херсон, ГО «Брати по зброї».
Діти переглянули відео-добірку про збройні сили України, фрагмент фільму «Брати по зброї. По той бік війни», задавали влучні питання гостям та отримували відповіді.
Юннатам був продемонстрований прапор, який підписаний воїнами 57 ОМП бригади з подякою про підтримку армії.