![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-131cb9369b05d329717af4a4671a59b3-V-300x225.jpg)
Напередодні новорічно-різдвяних свят у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проводиться щорічна обласна акція ,,Збережи ялинку”. У рамках акції традиційно проводиться обласний конкурс ,,Збережи ялинку”, працює творча майстерня з виготовлення новорічних композицій, новорічно-різдвяна виставка, а також проводяться майстер-класи для школярів міста і області.
Новорічні композиції – альтернатива зеленим красуням-ялинкам, багато з яких знищуються під час проведення новорічних свят.
Виготовляти новорічні композиції можна навчитися під час майстер-класів, які проводяться у закладі вже понад двадцять п’ять років поспіль.
Під час майстер-класів діти вчаться створювати красу, дбати про збереження зелених насаджень, дізнаються про традиції зустрічі Нового року різних країнах світу.
14 грудня участь у заході взяли учні Полтавського ліцею № 13 ,,Успіх”, Андріївського ліцею Полтавської обласної ради та вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
Цього разу працювали майстер-класи керівників гуртків Дігтяр Юлії Іванівни, Джупій Марії Сергіївни та Чистякової Юлії Іванівни.
Діти використовують поряд з природними вторинно перероблені матеріали – стрічки, тканину, нитки тощо. Тому подібні заходи виховують у дітей не лише естетичні смаки, а й сприяють екологічному вихованню учнівської молоді.
Запрошуємо бажаючих долучитися до участі у майстер-класах.