Проведено захід “Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Проведено захід “Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції”

09 грудня 2021 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан), проведено захід “Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції”. У заході брали участь вихованці гуртка “Юні квітникарі” КЗО “ОЕНЦДУМ”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г.О.).

Метою заходу було розширення та закріплення знань щодо аварії на Чорнобильській АЕС; розвиток навичок самоаналізу, виховання любові до Батьківщини, гордості за її людей та бажання бути корисним своїй державі.

Юннати дізналися про події, які відбулися в Чорнобилі 30 років тому, дізнались нові факти про Чорнобильську трагедію, визначились з тим, хто такі ліквідатори, говорили про їх мужність, відвагу, героїзм і самовіддачу. Дітей вразили наслідки вибуху, екологічна загроза, яка виникла в світі і те, як аварія вплинула на навколишнє середовище.

Вихованці розглянули карту, намалювали свічки пам’яті та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблим ліквідаторам.

Наша повага і шана – тим, хто щодня бореться зі страшними хворобами, викликаними цією катастрофою. Кожен з нас відповідає за себе і своє майбутнє, за події, які розгортаються навколо. Саме тому потрібно добре вчитися, бути відповідальними і добросовісно виконувати свої обов’язки, щоб стати свідомим громадянином України, який в будь-який час готовий боронити її та навіть віддати життя, заради кращого майбутнього країни та людства.

Підготувала керівник гуртка КЗО“ОЕНЦДУМ” Лідія ПОЛОЖІЙ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар