Новорічно-різдвяні подарунки захисникам від юннатів Луганщини | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Новорічно-різдвяні подарунки захисникам від юннатів Луганщини

Вже третій рік поспіль, починаючи з 2019 року, за ініціативи Луганського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та підтримки Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації, в рамках обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» запроваджена номінація «Подарунок захиснику».

У 2021 році учнівська молодь Луганщини надіслала на конкурс понад 800 робіт за 8 номінаціями. Після відбору робіт до фінального етапу та обласних виставок, всі інші роботи, за згодою учасників конкурсу, були підготовлені для передачі на передову, у військові частини, які беруть участь в ООС. А це – понад 400 поробок, які зробили діти з усієї Луганщини.

Даний захід входить до «Плану спільних дій Командування об’єднаних сил та Луганської облдержадміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації щодо забезпечення державного суверенітету України на території Луганської області».

І ось, 17 грудня, напередодні свята Святого Миколая, в Департаменті освіти і науки Луганської облдержадміністрації відбулась урочиста передача цих поробок представникам Об’єднаного центру Цивільно-військового співробітництва, для подальшої передачі військовим оперативно-тактичного угруповання «Північ», у зоні відповідальності якого знаходиться мир та спокій луганчан.

Репортаж про цю подію можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=efuTOB6Fr5A («У Сєвєродонецьку військовим передали поробки»).

А вже наступного дня, і до Нового року, ці поробки почали надходити за призначенням – на передову.

І хоча обличчя наших захисників закриті масками, бо так потребують заходи безпеки, ми впевнені, що під ними щирі посмішки. Юні луганчани сподіваються, що ці маленькі подарунки скрасять Новорічно-різдвяні свята тим, хто зустрічає їх не в родинному колі, а на передовій. Наші захисники повинні знати, що не тільки їх рідні і близькі переживають за них. Луганчани також щиро моляться за їх здоров’я, бажають миру та спокою, щастя, родинного благополуччя та всіх гараздів у цьому і наступному роках!


Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар