У Всесвітній день снігу юннати розвісили птахам смаколики | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


У Всесвітній день снігу юннати розвісили птахам смаколики

Всі знають, що птахи – справжні друзі та помічники людини. У чому ж полягає така дружба? А у тому, що пернаті не тільки прикрашають ліси, парки, вони ще й знищують величезну кількість шкідливих комах, тим самим зберігають урожай ланів і садів, захищають від пошкоджень дерева. Особливо активно знищують вони шкідників під час вигодовування пташенят. Наприклад, велика синиця приносить пташенятам їжу 350-390 разів на добу, а великий дятел – 300. Пара синиць за день з’їдає близько тисячі гусениць.

Оскільки зараз зима – важкий час для птахів, особливо для дрібних. Їжі обмаль і не завжди її можна знайти, тому юннати вирішили підгодувати своїх пернатих друзів. Вихованці гуртка „Юні валеологи” взяли участь у акції „Нагодуй птахів взимку” і розвісили у дендропарку Закарпатського еколого-натуралістичного центру шматочки свіжого сала для синичок, а також насипали у всі годівнички їжі для інших птахів.

Так, до Всесвітнього дня снігу гуртківці мали змогу зробити корисну справу – нагодувати пташок, поспостерігати за навчально-дослідною водоймою взимку, а заодно помилуватися зимовими пейзажами юннатівського дендропарку і погратися у сніжки.

Ірина КАТРИЧ, керівниця гуртків

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet