У Всесвітній день снігу юннати розвісили птахам смаколики | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


У Всесвітній день снігу юннати розвісили птахам смаколики

Всі знають, що птахи – справжні друзі та помічники людини. У чому ж полягає така дружба? А у тому, що пернаті не тільки прикрашають ліси, парки, вони ще й знищують величезну кількість шкідливих комах, тим самим зберігають урожай ланів і садів, захищають від пошкоджень дерева. Особливо активно знищують вони шкідників під час вигодовування пташенят. Наприклад, велика синиця приносить пташенятам їжу 350-390 разів на добу, а великий дятел – 300. Пара синиць за день з’їдає близько тисячі гусениць.

Оскільки зараз зима – важкий час для птахів, особливо для дрібних. Їжі обмаль і не завжди її можна знайти, тому юннати вирішили підгодувати своїх пернатих друзів. Вихованці гуртка „Юні валеологи” взяли участь у акції „Нагодуй птахів взимку” і розвісили у дендропарку Закарпатського еколого-натуралістичного центру шматочки свіжого сала для синичок, а також насипали у всі годівнички їжі для інших птахів.

Так, до Всесвітнього дня снігу гуртківці мали змогу зробити корисну справу – нагодувати пташок, поспостерігати за навчально-дослідною водоймою взимку, а заодно помилуватися зимовими пейзажами юннатівського дендропарку і погратися у сніжки.

Ірина КАТРИЧ, керівниця гуртків

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар