Відкриття науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Відкриття науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна»

21 лютого 2022 року о 14.30 в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України очно, за участі фіналістів та керівників делегацій, відбудеться Урочисте відкриття науково-технічного конкурсу «Еко-Техно Україна 2022». Вітальні слова до фіналістів звучатимуть від НЕНЦ, від НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», від партнерів. З метою широкого висвітлення даної події серед інтернет-спільноти та можливості інформування учасників фіналу, які за різних причин не змогли приїхати на конкурс, використовуватиметься пряме онлайн-підключення до відео трансляції на каналі Youtube: https://youtu.be/wwoXcAXFWkk
. Крім того на відкритті буде озвучено ряд важливих технічних питань щодо перебігу змагання, а учасники ознайомлені з Програмою проведення конкурсу.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар