Юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру вшанували Героїв Небесної Сотні | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру вшанували Героїв Небесної Сотні

До слова слово, наче вишиванку,

В народну пам’ять золоті стьожки.

І кожне покоління на світанку

По них життя рівнятиме стежки.

Нам випало бути свідками подій драматичних і надзвичайно болючих, таких, що ввійдуть  до підручників історії та будуть визначати наше майбутнє.

ХХІ століття – вибух непокори і гідності проти тих, хто ціною брехні і хворих амбіцій хотів повернути Україну назад у рабство. Та воля людей і прагнення до цивілізованого людського життя перемагає.

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності.

З нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні та учасників бойових дій при Дебальцеві в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді з 14 по 18 лютого проведено ряд виховних заходів. Метою яких було не тільки нагадати юннатам про трагічні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.

Для гуртківців протягом тижня проведено тематичні виховні бесіди на тему: „Герої нашого часу”, „Журавлі пам’яті”, „Боже великий, єдиний, нам Україну храни”. Діти більш детальніше ознайомилися з початком Революції та її Героями, а із продемонстрованих мультимедійних презентацій дізнались про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення.

Проведено майстер класи з виготовлення паперових ангелів. Юннати розвішали власноруч виготовлені паперові фігурки янголів у фойє закладу на патріотичному стенді та тематичні гірлянди в навчальних приміщеннях. Таким чином вихованці продемонстрували, що світла пам’ять про Героїв живе в їхніх серцях завжди і діти усвідомлюють велич подвигу загиблих.

Протягом тижня гуртківці виготовили тематичні плакати та малюнки на тему „Ми пам’ятаємо Героїв України”.

Про трагічні події, які відбувалися під Дебальцевим вихованці дізналися з перегляду документальних фільмів та відеороликів: „Дебальцеве”, „Пам’яті захисників Дебальцевського плацдарму”, „Битва під Дебальцевим – одна зі сторінок історії, яку написали наші герої”.

Також юннати разом з педагогами поклали квіти до Пам`ятного знаку борцям за свободу і незалежність України та запалили лампадки. Хвилиною мовчання гуртківці вшанували пам’ять усіх тих, хто вісім років тому не повернувся живим з Площі Незалежності у Києві під час буремних подій Революції Гідності.

Гуртківці Хустської спеціалізованої школи №3 та Кірешської ЗЗСО І ступенів відвідали „кімнату визволення” Хустського краєзнавчого музею.

Вихованці Приборжавського ЗЗСО І-ІІІ ступенів перебуваючи зараз вдома на дистанційному навчанні виготовили власний відеоролик до Дня Героїв Небесної Сотні.

Тож, сьогодні ми схиляємо низько голови перед пам’яттю людей, яких було вбито в мирний, цивілізований час ХХІ століття – Героями Небесної Сотні, героями, які загинули в зоні АТО, тими, хто тепер захищає кордони нашої держави.

Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар