Дистанційка НЕНЦ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Дистанційка НЕНЦ

Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді запрошує всіх бажаючих приєднатися до позашкільного простору.

Враховуючи складну ситуацію в Україні та обмежену можливість щодо використання комп’ютерної  техніки,  пропонуємо молоді  користуватися смартфонами, які постійно у них під рукою. Це зручно і для здобувачів освіти, і для їх батьків.

З метою залучення учнівської молоді до дистанційного навчання в мережі позашкілля, Національний еколого-натуралістичний центр створив власний Telegram-канал під назвою «Дистанційка НЕНЦ» https://t.me/education_nenc. Це не просто канал, а освітня платформа для здобувачів освіти закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму. НЕНЦ пропонує цікаві дистанційні заняття за різними напрямами гурткової еколого-натуралістичної роботи, а саме з біології, екології, зоології, агрономії, ветеринарії, квітництва, дендрології, садівництва тощо.

Це розробки занять, відеоблоги, майстер-класи, лекторії для дозвілля в позашкільному просторі.

На сайті НЕНЦ та соціальних мережах (Facebook, Instagram) буде розміщене посилання на підписку на Telegram-канал «Дистанційка НЕНЦ» https://t.me/education_nenc.

Просимо всіх бажаючих до 14 березня приєднатися до Telegram-каналу. Якщо у когось не буде можливості  в зазначений час відвідати дистанційне заняття, то на ютуб-каналі «НЕНЦ» https://youtube.com/channel/UCM3MDFAAO9oT8PdcxxnuuQg в рубриці «Дистанційка НЕНЦ» можна буде переглянути заняття в зручний для вас час.

До зустрічі! Разом ми сила!

Розклад занять для дистанційного навчання на період з 14 по 18 березня 2022 р.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар