Літня програма для студентів з України | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 31 січня 2023 року триває реєстрація на Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників (дистанційно) *** до 10 лютого 2023 року - триває прийом конкурсних робіт Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент Перемоги» (заочно) *** 16 лютого 2023 року - Всеукраїнська науково-практична конференція «Європейський вимір української освіти: виклики та перспективи» (змішана форма) *** 20-21 лютого 2023 року - Всеукраїнський семінар-практикум (Великий біологічний колоквіум) для голів обласних методичних об'єднань біологічного напряму з теми «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології» (дистанційно) *** 21-24 лютого 2023 року - Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму у віковій категорії 16-23 роки *** до 03 березня 2023 року - триває прийом конкурсних робіт на конкурс есе патріотично громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 28 лютого - 03 березня 2023 року - ІІ етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (очно або змішано) *** 07-10 березня 2023 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2023» та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023», присвячений 100 річниці від дня народження Віктора Глушкова (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Літня програма для студентів з України

Організаційний комітет з підготовки і проведення Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «Infomatrix», поки що не маючи можливості провести змагання на всеукраїнському рівні, здійснив запит до Міжнародного Оргкомітету з проханням посприяти участі у світовому фіналі «Infomatrix» 2022 року всім бажаючим українським розробникам, які зареєструвались на участь у національному етапі, а також звільнити українських розробників від сплати організаційного внеску. Зараз дане питання вирішується і сподіваємося у найближчий період часу будемо знати результат.

Сьогодні надійшла цікава пропозиція від Департаменту комп’ютерних наук та Інституту штучного інтелекту Vector з Торонто (Канада). На базі Університету Торонто реалізуватиметься Літня програма для студентів з України і триватиме з травня по серпень 2022 року. Розрахована на студентів старших курсів (3 курси і вище) та аспірантів (магістр або аспірант) українських вишів, навчання яких перервано війною в Україні. Дійсна для студентів, які були зараховані в поточному навчальному році (осінь 2021/весна 2022) на програму «Комп’ютерні науки» в рідному університеті в Україні. Програма забезпечить проживання на території кампусу, стипендію та покриє витрати на проїзд. Ви матимете можливість працювати та навчатися з провідними дослідниками, які займаються передовими дослідженнями. Тривалість: чотири місяці (9 травня – 25 серпня 2022 р.). Фінансування: передбачено програмою. З деталями та особливостями заявлення на навчання можна ознайомитись на сторінці – https://web.cs.toronto.edu/summer-program-for-students-from-ukraine. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді сприятиме фіналістам Екософту та Інфоматриксу минулих років, що є студентами або аспірантами, у підготовці рекомендаційних листів (Letter of reference) на адресу організаторів літньої школи. Бажаємо успіхів і здоров’я! Все буде Україна!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар