Літня програма для студентів з України | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** 22 квітня - 02 травня 2024 року - проведення Всеукраїнської декади екологічної освіти (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Літня програма для студентів з України

Організаційний комітет з підготовки і проведення Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «Infomatrix», поки що не маючи можливості провести змагання на всеукраїнському рівні, здійснив запит до Міжнародного Оргкомітету з проханням посприяти участі у світовому фіналі «Infomatrix» 2022 року всім бажаючим українським розробникам, які зареєструвались на участь у національному етапі, а також звільнити українських розробників від сплати організаційного внеску. Зараз дане питання вирішується і сподіваємося у найближчий період часу будемо знати результат.

Сьогодні надійшла цікава пропозиція від Департаменту комп’ютерних наук та Інституту штучного інтелекту Vector з Торонто (Канада). На базі Університету Торонто реалізуватиметься Літня програма для студентів з України і триватиме з травня по серпень 2022 року. Розрахована на студентів старших курсів (3 курси і вище) та аспірантів (магістр або аспірант) українських вишів, навчання яких перервано війною в Україні. Дійсна для студентів, які були зараховані в поточному навчальному році (осінь 2021/весна 2022) на програму «Комп’ютерні науки» в рідному університеті в Україні. Програма забезпечить проживання на території кампусу, стипендію та покриє витрати на проїзд. Ви матимете можливість працювати та навчатися з провідними дослідниками, які займаються передовими дослідженнями. Тривалість: чотири місяці (9 травня – 25 серпня 2022 р.). Фінансування: передбачено програмою. З деталями та особливостями заявлення на навчання можна ознайомитись на сторінці – https://web.cs.toronto.edu/summer-program-for-students-from-ukraine. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді сприятиме фіналістам Екософту та Інфоматриксу минулих років, що є студентами або аспірантами, у підготовці рекомендаційних листів (Letter of reference) на адресу організаторів літньої школи. Бажаємо успіхів і здоров’я! Все буде Україна!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар