Юні природолюби склали меню здорового харчування та поспілкувалися з тваринками | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Юні природолюби склали меню здорового харчування та поспілкувалися з тваринками

 

Єдиний спосіб зберегти здоров’я —
їсти те, чого не хочеш,
пити те, чого не любиш,
і робити те, що не подобається.

Марк Твен

З таким гаслом розпочались заняття для юннатів, які відвідують гуртки екоцентру та для діток вимушених переселенців з міста Харкова, Краматорська та Слов’янська Донецької області, які тимчасово проживають у Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі та у ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 11 та № 2 міста Ужгород. Керівниця гуртків Ірина Катрич підготувала для школярів заняття-гру на тему „Весело про їжу”. На підготовлених майданчиках пізнавальної гри з дітками займались керівниці гуртків Оксана Кремінь та Юліанна Курак.

Харчування людини є одним з найважливіших чинників, які впливають на її здоров’я. Здорова їжа забезпечує нормальний розвиток дітей, сприяє профілактиці захворювань, продовженню життя і створює умови для адекватної адаптації людини до навколишнього природного середовища.
Заняття проходило у вигляді квест-гри, де дітки ознайомилися із правилами здорового та збалансованого харчування, яке так необхідне для підростаючого організму. На юних природолюбів чекали різні цікаві завдання, які вони вирішували із великим завзяттям, а саме: кросворди, ребуси, загадки. Найбільше сподобалися дітям дидактичні ігри: “Похід у магазин”, “Що корисне, а що шкідливе?”, “Відгадай за смаком”, де учні міркували, що корисного купити із продуктів, і що з цього можна приготувати. На завершення заняття, а також для закріплення знань, діти намалювали свою тарілку здорового харчування. Приємним бонусом для них став плямистий еублефар або леопардовий гекон, якого педагоги принесли з кутка живої природи екоцентру до школи, де проживають діти переселенці.

Найбільший сюрприз чекав на дітей у екоцентрі, всі охочі та сміливі мали змогу вигуляти та погладити удава альбіноса і зробити незабутні фото на згадку.

Ірина Катрич, керівниця гуртків ЗОЕНЦ; Юліанна Курак, керівниця гуртків ЗОЕНЦ

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар