Юні природолюби склали меню здорового харчування та поспілкувалися з тваринками | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Юні природолюби склали меню здорового харчування та поспілкувалися з тваринками

 

Єдиний спосіб зберегти здоров’я —
їсти те, чого не хочеш,
пити те, чого не любиш,
і робити те, що не подобається.

Марк Твен

З таким гаслом розпочались заняття для юннатів, які відвідують гуртки екоцентру та для діток вимушених переселенців з міста Харкова, Краматорська та Слов’янська Донецької області, які тимчасово проживають у Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі та у ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 11 та № 2 міста Ужгород. Керівниця гуртків Ірина Катрич підготувала для школярів заняття-гру на тему „Весело про їжу”. На підготовлених майданчиках пізнавальної гри з дітками займались керівниці гуртків Оксана Кремінь та Юліанна Курак.

Харчування людини є одним з найважливіших чинників, які впливають на її здоров’я. Здорова їжа забезпечує нормальний розвиток дітей, сприяє профілактиці захворювань, продовженню життя і створює умови для адекватної адаптації людини до навколишнього природного середовища.
Заняття проходило у вигляді квест-гри, де дітки ознайомилися із правилами здорового та збалансованого харчування, яке так необхідне для підростаючого організму. На юних природолюбів чекали різні цікаві завдання, які вони вирішували із великим завзяттям, а саме: кросворди, ребуси, загадки. Найбільше сподобалися дітям дидактичні ігри: “Похід у магазин”, “Що корисне, а що шкідливе?”, “Відгадай за смаком”, де учні міркували, що корисного купити із продуктів, і що з цього можна приготувати. На завершення заняття, а також для закріплення знань, діти намалювали свою тарілку здорового харчування. Приємним бонусом для них став плямистий еублефар або леопардовий гекон, якого педагоги принесли з кутка живої природи екоцентру до школи, де проживають діти переселенці.

Найбільший сюрприз чекав на дітей у екоцентрі, всі охочі та сміливі мали змогу вигуляти та погладити удава альбіноса і зробити незабутні фото на згадку.

Ірина Катрич, керівниця гуртків ЗОЕНЦ; Юліанна Курак, керівниця гуртків ЗОЕНЦ

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар